Zbiór krótkich świadectw.

Pile-of-books-006J 21,24 Ten własnie uczeń daje świadectwo o tych sprawach i on je opisał. A wiemy, że świadectwo jego jest prawdziwe.
J 21,25 Jest ponadto wiele innych rzeczy, których JEZUS dokonał, a które, gdyby je szczegółowo opisać, to sądzę, że cały świat nie pomieściłby ksiąg, które by trzeba napisać.
—————————————————————————————————————————————————–
033. UWOLNIENIE Z NAŁOGU ALKOHOLOWEGO:

SIOSTRA MIRKA (2016.SIERPIEŃ.12): Łukaszu😊 pragnę podzielić się radością z uzdrowienia naszej siostry Grażyny, za którą się modliliśmy😊. Od dwóch tygodni nie wzięła do ręki alkoholu i od tego czasu odmawia Nowennę Pompejańską😊. Jej rodzina jest pod wrażeniem działania łaski Bożej😊. Dziekujmy z serca za cuda, jakich dokonuje Pan Bóg na naszych oczach😊 Chwała Panu Bogu!!! Warto podać tę informację na stronie. Pozdrawiam w Panu😊Mirka
—————————————————————————————————————————————————–
032. JUSTYNA ORAZ ALICJA ZDROWIEJĄ:

SIOSTRA ANNA [2016.SIERPIEŃ.09]: Łukaszu, Justyna, która walczyła o życie i miała sepsę (mama niepełnosprawnego dziecka), czuje się dobrze, już jest w domu. Alicja (złamana kość biodrowa), tez powoli dochodzi do zdrowia. Dziękuję za wspólne modlitwy.
—————————————————————————————————————————————————–
031. SIOSTRA JOLANTA ZNALAZŁA NA PODŁODZE HOSTIĘ:

SIOSTRA JOLANTA [2016.LIPIEC.31]: Bracie Łukaszu chcę podzielić się krótkim świadectwem/doświadczeniem. Ostatnio trochę zaniedbuje Boga, a przez to czuje sie niegodna by zasłużyć na Jego miłość. Po prostu myślę ze Bóg jest zawiedziony moim postępowaniem. Dziś byłam na Mszy którą przeżyłam niestety bez należytej łączności z Nim. Ale po Mszy kiedy już chcialam wyjść z kościoła zauważyłam coś co mną wstrząsnęło. Otóż pod drzwiami wyjściowymi na podłodze leżała Hostia. Mnóstwo ludzi przechodziło obok niej i nikt nie zauważył. Nie mam pojęcia skąd sie tam wzięła. Nie wiedziałam co zrobić ale poczułam że muszę ją zabrać i zanieść do zakrystii. Tak tez zrobiłam i oddalam ja kościelnemu. Nie wiemy w sumie do tej pory czy była konsekrowana. Kościelny spytał gdzie ją znalazłam i stwierdził że skoro leżała pod drzwiami to nie była. Nie znam się na tym. Dla mnie jednak to był cud i wyróżnienie ze Jezus wybrał mnie, tak próżną osobę bym ten Opłatek wzięła w swoje niegodne ręce. Pokazał mi to co oczywiste. On nie skreśla żadnego grzesznika, oddaje się nam każdego dnia. Kocha nas bezgranicznie mimo tego że jesteśmy tacy pyszni i egoistyczni. Poczułam dziś kolejny raz ze Jezus jest żywy!!!
—————————————————————————————————————————————————–
030. ZNIKNĘŁY ZMIANY NOWOTWOROWE!!

BRAT ŁUKASZ [2016.LIPIEC.24] Bracia I siostry NIE nadarzyła SIĘ wcześniej SPOSOBNOŚĆ a TO ze względu NA moja WŁASNĄ skomplikowana sytuacje I poważne PROBLEMY zdrowotne WIEC proszę O wyrozumiałość. NA wstepie przepraszam ZA to ZE tak POZNO oznajmiam TA wspaniala NOWINE PO tym JAK 3 razy zwrocilem SIE do WAS w KWESTII CIEZKIEJ sytuacji ZDROWOTNEJ z ktora PRZYSZLO sie zmierzyc PRZYSZLEJ mlodej matce I JEJ przyszlemu dziecku JUZ szustego TYGODNIA CIAZY ktorej LOSY staly POD znakiem ZAPYTANIA. Wspolne WSPARCIE modlitewne wydalo OWOCE u MLODEJ ciezarnej I JEJ dziecka. W dniu 5.05.2016r (wyznaczonym NA usuniecieZMIAN nowotworowych), już NIE wykryto zadnych ZMIAN, a TE w DROGACH rodnych w POSTACJI guzow lekarz STWIERDZIL ze PO PROSTU zniknely. OBECNY stan ZDROWIA OKRESLA takim JAK u ZDROWEJ kobiety :-). Moim SKROMNYM zdaniem TA stoczona WALKA pretenduje DO tytulu CUDU w swojej KATEGORJI, CHWALA za TO PANU!!!. Z GLEBI calego SERCA serdecznie dziekuje wszystkim ZA wasze WSPARCIE MODLITEWNE w TEJ intencji. BØG zaplac. POKØJwam!!! £ukasz
—————————————————————————————————————————————————–
029. ŚWIADECTWO NASZEJ SIOSTRY KATARZYNY PO TYM GDY RAZEM Z MĘŻEM OBEJRZAŁA MATERIAŁY DR KENT HOVIND OPUBLIKOWANE NA NASZEJ STRONIE GŁÓWNEJ:

Siostra Kasia [2016.LIPIEC.01]: Lukasz o ile zechcesz dalej podać w tym temacie nasze krótkie swiadectwo. „Korzystając z codziennie przesyłanych nam treści biblijnych i duchowych przez naszego brata Łukasza, zajrzałam również na jego bloga i polecane w nim linki o teorii kreacjonistycznej zgodnej z opisem biblijnym, na powstanie świata dr Kent Hovind. Bardzo mnie zaintrygowało co tam usłyszałam i zobaczyłam. Sama forma i treść była przystępnie ciekawie przekazana choć przyznam że na pierwszy raz jak dla mnie kontrowersyjna, nie mieściło mi sie to w głowie. Polecałam to dalej mężowi do wspólnego oglądania i krytycznej analizy. Nie chciał jednak słyszeć ani oglądać podobnych bzdur. Reakcja była zdecydowanie na NIE. Jak uważał ewolucja to stwierdzony fakt, z czym tu dyskutować. Mój mąż jest bardzo logiczny, nie wciśnie mu sie kitu, ale ja nadrabiam inaczej, jestem niezwykle sugestywna w wywieraniu małżeńskiej perswazji, szczerze mówiąc to był szantaż emocjonalny 😉 Pragnęłam z nim to obejrzeć razem, przeczuwając że może nas to zbliżyć, dać nowe wspólne tematy do rozmów. Obejrzał zafrapowało i zaskoczyło go mocno na jak kruchych (by nie powiedzieć często wyssanych z palca) podstawach zbudowana jest teoria ewolucji. Obejrzał kolejne części a potem przez pół miesiąca w wolnych chwilach oglądał wszelkie naukowe filmy o pokrywaniu sie odkryć naukowców z Biblią i o młodym wieku Ziemi. Uwierzył w tak okpiwana kreacjonistyczna wizje i ułożył sobie to w głowie po nie więcej niż po tygodniu zgłębiania tematu. Ja sama nie miałam z tym większego problemu jeśli mój mąż oporny uwierzył ja tym bardziej. Dzieciom które bardzo interesują się dinozaurami od małego, to główna pasja 6 latka od 4 lat młodszej od 2 odwiedziliśmy zdaje sie niemal wszystkie Parki Dinozaurów w Polsce poza jednym, a jednocześnie przed snem czytamy im Biblie dziecięce przyjecie do wiadomości że ich umysły mogą z zaufaniem przyjmować to co głosi ta Księga oraz że dinozaury to wcale nie tak odległa i pogrzebana miliony milionów lat temu historia sprawiła im niemałą radość.
—————————————————————————————————————————————————–
028. BYŁO ZAGROŻONE MAŁŻEŃSTWO, DZIŚ JEST 10 TYDZIEŃ CIĄŻY:

Siostra Anna [2016.Czerwiec.18]
: Bracie Łukaszu, jakiś czas temu prosiłam o modlitwę za małżeństwo mojego brata Leszka i jego żony Małgosi, które było zagrożone. Dziś dziękuję Bogu, za Jego drogi działania. Małgosia jest w ciąży w 10 tygodniu i w małżeństwie wszystko zmierza ku dobremu. Wszyscy się cieszymy z obecnej sytuacji. Bóg zapłać za modlitwe!
—————————————————————————————————————————————————–
027. BLANKA JEDNAK NIE MA RAKA:

Siostra Natalia [2016.czerw.12 16:23]: Kiedyś prosiłam o modlitwę za Blankę, u której zdiagnozowano raka. Okazało się, po bliższym zdiagnozowaniu, że nie ma raka! To cud! Proszę to dać do naszych świadectw. 🙂
—————————————————————————————————————————————————–
026. DANIEL WRACA DO ŚWIADOMOŚCI:

Siostra Ewelina: [06.czerwiec.2016]: Bracie chcialam się podzielić wiadomością o Danielu za którego się modliliśmy. Lekarze wcześniej podejrzewali śmierć mózgu, nie mógł się wzbudzić ze śpiączki. Pamiętasz jak pisałam? a dziś powtarza pierwsze słowa, rusza jedną stroną ciała i ma świadomość, potrzeba rehabilitacji, ale to niesamowite jak PAN BÓG DZIAŁA, Dziękuje za modlitwę w jego intencji CHWAŁA PANU!
—————————————————————————————————————————————————–
025. IMPREZA NA SZCZĘŚCIE NIE ODBYŁA SIĘ:

Siostra Natalia: [05. Czerwiec.2016]: Prosiłam o modlitwę, aby moja koleżanka nie zorganizowała imprezy. Udało sie! Nie było żadnej imprezy! Nie mieli okazji wypić alkoholu i zapalić papierosów, mimo ze są niepełnoletni! CHWAŁA BOGU!
——————————————————————————————————————————————————
024. WYLANIE DUCHA ŚWIĘTEGO:

Siostra Wioletta: Drogi bracie Łukaszu, dziękuję za modlitwę w mojej intencji o wylanie Ducha Świętego i obfite dary podczas modlitwy. Dostałam Dar Proroctwa i Dar Języków. Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Niech Pan Bóg wszystkim błogosławi i udziela łask których mi udziela 😉
—————————————————————————————————————————————————–
023. ZABIEG ZAKOŃCZYŁ SIĘ POWODZENIEM:

Siostra Mirka: 😊 Kochani dziękuję za modlitwę za Kubusia ma dopiero 14 mc-y, zabieg zakończył sie powodzeniem, najbliższe godziny pokażą czy Kubuś przeżyje, jest na wysokich nastawach respiratora – rozprężają płucka, tchawica się zapada. Jeśli możecie pamiętajcie jeszcze o naszym Kubulku. Jezu ufam Tobie, Maryjo módl sie za nami.
—————————————————————————————————————————————————–
022. TO PO LUDZKU JEST NIE MOŻLIWE:

Siostra Jola: Drogi Bracie chcialam podziękować za pośrednictwem Brata wszystkim którzy modlili się za moją córkę Magdę, miała rozpoznany stan przed nowotworowy przeszła zabieg operacyjny częściowe usuniecie szyjki macicy. Dzisiaj przyszedł wynik histopatologiczny, choroba zmieniła klasyfikacje z 3 stopnia na 1 stopień. Jestem pielęgniarką i wiem że to po ludzku jest nie możliwe, ale możliwe dla naszego Pana Jezusa Chrystusa i naszej ukochanej Matki, dlatego dziękując Najwyższemu jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać za modlitwy całej Wspólnocie !!!!!!!!!!!!!!
—————————————————————————————————————————————————–
021. OPERACJA NIE JEST JUŻ POTRZEBNA:

Siostra Maria [2016.05.30]: Witaj bracie, chciałam podziękować Panu Bogu i całej wspólnocie za modlitwę za mojego przyszłego zięcia żeby przyjął sakrament bierzmowania, gdyż tak się właśnie stało – sakrament bierzmowania przyjmie jutro. Nasz Pan tak pięknie wszystko poukładał, jeszcze raz dziękuję za modlitwę, CHWAŁA PANU I DUCHOWI ŚWIĘTEMU. Dziękuję za 😊 Ciebie bracie że jesteś.
—————————————————————————————————————————————————–
020. ŻYCZENIA DLA WSPÓLNOTY:

Brat Dawid [2016.05.22]: Życzę wszystkim braciom i siostrom, aby przenajświętsza TRÓJCA dała Wam dar jedności i miłości. Abyście zawsze doświadczali JEGO OBECNOŚĆ W WASZYM SERCU 🙂
—————————————————————————————————————————————————–
019. OPERACJA NIE JEST JUŻ POTRZEBNA:

Siostra Ola [2016.05.10, godz. 15:18]: Szczęść Boże, Bracie Łukaszu, wczoraj byłam z moją mamą na wizycie kontrolnej (pisałam o sprawie przy okazji urodzin mamy 18-ego kwietnia), stan oka prawego – i od pewnego czasu oka lewego, obecnie nie uległ pogorszeniu i utrzymuje się na stałym poziomie, operacja oddalona. Wszystkim serdecznie dziękuję za modlitwę. Tak bardzo się cieszę i jestem wdzięczna. Jezu ufam Tobie. Jezu kocham Ciebie!
—————————————————————————————————————————————————–
018. PODZIĘKOWANIA ZA NASZE DZIEŁO EWANGELIZACYJNE:

Siostra Justyna [2016.04.21, godz. 21:13]: Bracie bądź błogosławiony za to dzieło i Twoja służbę. Chwała Panu za wszystkich, którzy ewangelizują. Niech Mateczka Cie prowadzi. Z Bogiem!
—————————————————————————————————————————————————–
017. 
WSPÓLNOTA DAJE SIŁĘ NASZEJ SIOSTRZE ANNIE:

Siostra Anna [2016.04.18, godz. 21:09]: Świadomość, że jestem w tej Wspólnocie daje mi siłę. Dużo mi dają treści które rozsyłasz droga sms-ową. Dziękuję!
—————————————————————————————————————————————————–
016. 
PODZIĘKOWANIA ZA CODZIENNĄ MODLITWĘ:

Siostra Ewa [2016.04.14, godz. 19:54]: Bogu niech będą dzięki za twórców tej linii modlitwy, bo m.in. dzięki nim☺Pan Jezus przychodzi do utrudzonych i obciążonych, modlących się i potrzebujących modlitwy. MARANA THA! 😊 CZEKAMY Przyjdź…
—————————————————————————————————————————————————–
015. JAŚMINA ZDROWIEJE:

Siostra Anna [2016.04.13, godz. 13:25]: Dziękuję każdej osobie, która modliła się za moja Jasmine 18m, która miała operacje usunięcia krwiaka i leżała w śpiączce pod respiratorem na oiomie. Każdej osobie ściskam dłoń i ze łzami dziękuję, bo wiem, że to modlitwa sprawiła, ze Jaśmi jest z nami i wraca do zdrowia. Chwała Panu!!!!!
—————————————————————————————————————————————————–
014. KRÓTKIE, ALE BARDZO TREŚCIWE ŚWIADECTWO NASZEJ SIOSTRY ASI:

Siostra Asia [2016.04.10, godz. 19:57]: Chwała Panu Jezusowi! Dzięki Twoim sms-om, a słowom Jezusa, dzisiaj poszłam pierwszy raz od 7 lat! do spowiedzi i do Komunii Świętej!!!
—————————————————————————————————————————————————–
013. OPERACJA NIE BĘDZIE POTRZEBNA:

Siostra Magdalena [2016.04.05, godz. 08:17]: Sms od Beatki, za której mamę modliliśmy się: „Niech będzie Bóg uwielbiony! mama nie będzie musiała być operowana, lekarz potwierdził że to dzięki Bogu skrzep poszedł w kierunku śledziony a nie mózgu. Chwała Panu. Bóg zapłać za modlitwe.”
Ja [2016.04.05, godz. 13:08]: Pięknie dziękuję za świadectwo! Czy mogę pochwalić sie tym świadectwem naszej grupie? oraz czy mogę opublikować tę dobrą nowinę na naszej stronie internetowej?
Siostra Magdalena [2016.04.05, godz. 14:19]: Zapytałam sie Beatki i tak mi odpowiedziała: „Oczywiście że tak, Bogu niech będą dzięki i wszystkim wspierającym modlitwą. Chwała Panu 🙂 Pozdrawiam gorąco.”
——————————————————————————————————————————————————
012. POZDROWIENIA DLA NASZEJ WSPÓLNOTY Z CZĘSTOCHOWY:

Siostra Gosia [2016.03.13]: Pozdrawiam nasza grupę Modlitewną z Częstochowy ze spotkania z ojcem Danielem (Czatachowa), zapewniam o modlitwie za Was by dobry Bóg rozdawał Wam potrzebne łaski. Szczęść Boże.
—————————————————————————————————————————————————–
011. ZAPROSZENIE NA REKOLEKCJE DO TORUNIA:

Siostra Lidia: Zapraszam do Torunia, 10-12 Czerwca 2016 r. odbędą się charyzmatyczne rekolekcje z ks. Johnem Bashoborą. Myślę, że takie rekolekcje można każdemu polecić, a przy okazji zobaczyć piękne miasto, jakim jest Toruń. Pozdrawiam
—————————————————————————————————————————————————–
010. DUCH ŚWIĘTY POSYŁA PSALM:

Siostra Marysia [2016.03.20, godz.18:03]: Łukaszu chciałam podziękować za ten Psalm 86 – akurat o tej godzinie 13! Często się modlę również Psalmami ale akurat ten był odpowiedzią na moje wołanie do Pana „w chwili udręki” jak od wersu 14… Chwała Panu!
—————————————————————————————————————————————————–
009. SŁOWO BOŻE NAMACALNIE DOŚWIADCZA:

Wiadomość od Siostry Moniki: Od niedzieli doświadczam bardzo intensywnie, że Słowa Pisma Świętego na dany dzień są bardzo Żywe! Jakby Bóg wyprzedzał wydarzenia dnia. Czytam od 3 miesięcy ale teraz doświadczam tego namacalnie w swoim życiu. Czasem mi ciężko uwierzyć, bo są DOSŁOWNE. Jakbym wkładała palec w Jego rany. Ja niedowiarek. Ten cytat z Dzienniczka. To kolejny dowód na to, że On mówi konkretnie do każdego człowieka! Oczekuje tylko wierności… To takie moje świadectwo. Bóg działa ostatnio w moim życiu i nie umiem o tym nie mówić 🙂
—————————————————————————————————————————————————–
008. EWIDENTNIE POPRAWIONE RELACJE MAŁŻEŃSKIE:

Dnia 2016.01.30 o godzinie 14:58 nasz Brat Daniel napisał do mnie następującą prośbę o modlitwę: „Hej. Proszę o modlitwę w sprawie małżeństwa mojej siostry Weroniki i Andrzeja (jej mąż) aby się nie kłócili, żeby potrafili się zrozumieć i żeby niepotrzebnie nie dochodziło do rozwodu. Pozdrawiam serdecznie.”
Dnia 2016.02.15 o godzinie 19:08 wysłałem naszej grupie poniższą wiadomość: „Mk 10, 9: Co wiec BÓG złączył, tego człowiek niech nie rozdziela! // Wszystkich chętnych zapraszam dzisiaj o godz. 21:15 do wspólnej modlitwy za małżeństwo siostry naszego Brata Daniela: Weroniki i Andrzeja,aby PAN wylał na nich łaskę pokoju, miłości i pełnego pojednania, aby zrezygnowali z wszelkich kłótni i aby na zawsze żyli ze sobą razem w szczęściu. cdn.”
Po 9 dniach od wspólnej modlitwy tj. 2016.02.24 o godzinie 19:21 Brat Daniel przekazał mi bardzo dobrą nowinę: „Hej:) chciałbym przekazać, że póki co stosunki miedzy moja siostra, a jej mężem znacznie się poprawiły. Przestał krzyczeć i cytuje „jest aż za spokojny” i „zaczął sam z siebie chodzić do Kościoła”. Ciekawa sprawa :)”
—————————————————————————————————————————————————–
007. ZATRUTA CZADEM ASIA W STANIE BŁOGOSŁAWIONYM – URATOWANA:

Dnia 2016.01.30 o godzinie 20:44 nasza Siostra Dorota R. napisała do mnie następującą prośbę o modlitwę: „Proszę bardzo o modlitwę za Asie, która jest w czwartym miesiącu ciąży, ciąża jest od samego początku zagrożona, proszę także o modlitwę za jej dziadków. Cała trójka zatruła się czadem i przed chwilą zostali przewiezieni do szpitala. To moja bliska rodzina.”
Dnia 2016.02.01 o godzinie 19:24 wysłałem naszej grupie poniższą wiadomość: „WszystkichModlacychSięProszę aby dzisiejsząModlitwęOfiarowaćTakże zaAsieKtóra jest w 4 m-cu ciąży, ciąża odSamegoPoczątkuJestZagrożona, a naDodatekOna i jejDziadkowie dwa dniTemuZatruliSięCzadem. Módlmy sięTakżeZa ZosięKtóra maRoczek i odUrodzeniaJestPod aparaturaMedyczną. ZosiaAktualniePrzechodziInfekcje ciezka doLeczenia, zakażenie krwi i płuc, a do tego wirus pochodny od rota-wirusa, gorączkuje. Uwielbiajmy naszego TATĘ i prośby o pomoc w tych sprawach!”
W ten sam dzień o godzinie 22:41 nasza Siostra Dorota napisała mi bardzo dobrą wiadomość: „Wszyscy przeżyli!!!! 2 (dwie) minuty zaważyły, że są żywi i że są wśród nas. Tylko dwie!!!”
—————————————————————————————————————————————————–
006. BICIE MAŁEGO SERDUSZKA PRZYWRÓCONE:

Dnia 2016.01.29 o godzinie 15:25 nasza Siostra Mirka napisała do mnie następującą prośbę o modlitwę: „Łukaszu, gorąca prośba o modlitwę za Karolinę o utrzymanie ciąży, już nie słychać tętna dziecka. Do poniedziałku ma się rozstrzygnąć. Może da się wcisnąć tę intencje jakoś szybciej? 😊”
Dnia 2016.01.29 o godzinie 19:20 wysłałem naszej grupie poniższą wiadomość: „Wszystkich chętnych zapraszam także do modlitwy za Karolinę o utrzymanie ciąży, już nie słychać tętna dziecka. Do poniedziałku ma się wszystko rozstrzygnąć. // Ofiarujmy dzisiejsza modlitwę także za Agnieszkę która choruje na anoreksję. Uwielbiajmy więc dzisiaj naszego PANA który uzdrawia wszystkich i nie ma względu na osobę, prosząc o pomoc w tych sprawach, gdyż tylko On może prawdziwie i do końca pomóc.”
Dwa dni później tj. 2016.01.31 o godzinie 20:53 nasza Siostra Mirka napisała następującą pozytywną wiadomość: „Łukaszu kochany 😊😊😊 wspaniała wiadomość, już słychać bicie serca dziecka Karoliny 😊 CHWAŁA PANU, chociaż jeszcze stan jest ciężki.”
——————————————————————————————————————————————————
005. SŁOWO BOŻE INSPIRUJE:

Dnia 2016.02.26 o godzinie 23:56 nasza Siostra Aneta napisała do mnie następującego maila: „Dziękuję za inspirujące i dodające sił cytaty, które przychodzą do mnie każdego dnia na telefon, modlę się razem z Wami. Pozdrawiam, z Bogiem – Aneta N.”
——————————————————————————————————————————————————
004. SŁOWO BOŻE ZMIENIA DUSZĘ:

Dnia 2016.02.20 o godzinie 14:24 napisała do mnie nasza Siostra Aleksandra dwie wiadomości sms: „Od kiedy jestem we wspólnocie (2 luty) i trwam na modlitwie, zauważyłam, że staję się lepszym człowiekiem, lepiej też zaczęły się układać moje różne sprawy. Niech Pan Bóg Ciebie błogosławi w całym Twoim życiu. Pięknego dnia :-)” „Matka Boża Gromniczna sprawiła, że znalazłam Twój wpis w internecie. Serce moje przepełnia wdzięczność, że mogę mieć swój udział w tym chwalebnym wspólnotowym dziele. Pozdrawiam serdecznie Brata:-)”
——————————————————————————————————————————————————
003. EWELINA POJEDNAŁA SIĘ Z RODZICAMI:

Siostra Jolanta (07 sty 2016 06:11:37 PM): „Proszę gorąco o modlitwę za Ewelinę i Mariusza o przyszłość ich związku i uzdrowienie Eweliny z depresji i cud pojednania z rodzicami o Dary Ducha Św. w nauce i czysta i piękną miłość. Dziś ma być ważna rozmowa i ważne decyzje, Boże pełen Miłosierdzia miej ich w opiece, niech będzie uwielbiony Bóg w tych trudnych chwilach.”
Ja (08 sty 2016 05:15:45 PM): „Czy Ewelina i Mariusz są małżeństwem?”
Siostra Jolanta (08 sty 2016 05:20:36 PM): „Jeszcze nie, ale znają sie kilka lat i teraz Ewelinka chce wyprowadzić sie od rodziców, myślę że będą razem, bo oboje są wierzący, ale nie powinni zrywać kontaktów z Rodzicami.”
Ja (08 sty 2016 05:27:08 PM): „Rozumiem, dziękuję za odpowiedź.”
Siostra Jolanta (20 sty 2016 09:01:16 PM): „To była intencja: Dołączmy do naszej dzisiejszej modlitwy prośbę o dobra przyszłość dla związku Eweliny i Mariusza, aby panowała miedzy nimi zawsze czysta i piękna miłość, módlmy się także o uzdrowienie Eweliny z depresji, cud pojednania z rodzicami oraz o dary DUCHA ŚWIĘTEGO w jej nauce. BOŻE pełen Miłosierdzia miej ich w opiece, niech będzie uwielbiony BÓG w tych trudnych chwilach. Ta intencja była 8 stycznia a dziś możemy oddawać Bogu chwałę! Ewelinka pogodziła się z rodzicami i nie wyprowadziła się z domu, nadal walczy z depresja i egzaminami, ale wierze w Boże Miłosierdzie, Niech będzie Bóg uwielbiony.”
Ja (20 sty 2016 09:40:52 PM): „Wspaniały jest nasz PAN !! 🙂 dziękuję za te informacje! Czy mogę się nią podzielić? na naszej stronie i w sms-ach?
Siostra Jolanta (20 sty 2016 09:46:50 PM): „Tak proszę się podzielić świadectwem: uwielbiajmy Pana, bo wtedy może okazać swą Łaskę i Moc !”
——————————————————————————————————————————————————
002. ZNIKAJĄ NIEWYOBRAŻALNE BÓLE GŁOWY:

Dnia 2016.01.18 o godzinie 20:11 napisała do mnie nasza Siostra Monika. (Napisała do mnie po tym gdy otrzymała ode mnie naszą wieczorną intencje, była to intencja o którą sama prosiła kilka tygodni wcześniej i najwyraźniej sama o tym zapomniała, że dziś modlimy się w jej intencji):
PIERWSZA WIADOMOŚĆ: „Bracie Łukaszu – dziś od samego rana kompletnie odszedł ból…a ja myślałam „Boże mój! Jakim cudem? Czym sobie na taką łaskę zasłużyłam?” …a teraz czytam sms… och! Przecież to dziś! Haahh …a On już działa! Rozumiesz? Od początku dnia już działa! Możesz i to umieścić na stronie jako dodatkowe świadectwo… to niesamowite bo mi przenigdy ból nie odchodzi tak całkowicie całkiem na całego… a dziś od rana mogę machać głową jak na koncercie rockowym! cdn…”
DRUGA WIADOMOŚĆ: „…cd kiedy normalnie to z trudnością obracam głowę w bok. A dziś… fenomenalnie i tak lekko sie czuje. Tak nadzwyczajnie! I wiesz jak jeszcze? WYJĄTKOWO! Jak dziecko podczas urodzin 🙂 dostałam prezent i to od samego Boga!” Cała historia uzdrowień naszej Siostry Moniki (+nagrana rozmowa telefoniczna):  Wielokrotnie, po modlitwach mówionych o tym samym czasie, długo trwające i paraliżujące bóle głowy naszej Siostry Moniki po prostu cudownie znikały (Świadectwo zawiera wiadomości sms oraz nagraną rozmowę telefoniczną).
——————————————————————————————————————————————————
001. SŁOWO BOŻE ZMIENIA ŻYCIE NA LEPSZE:

Dnia 2016.01.13 o godzinie 19:58 napisał do mnie nasz Brat Kamil następującymi słowami: „Cieszę się, że należę do Wspólnoty. Modlę się codziennie i moje życie staje sie lepsze.”
——————————————————————————————————————————————————

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Boże odpowiedzi i znaki, W tych intencjach modliliśmy się całą wspólnotą:. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Zbiór krótkich świadectw.

  1. Pingback: 2016.04 – KWIECIEŃ (Poranne wiadomości sms). | Słudzy Bożego Słowa

  2. Pingback: 2016 – STYCZEŃ (Poranne wiadomości sms) | Słudzy Bożego Słowa

  3. Pingback: 2016 – STYCZEŃ (Codzienne intencje naszej wspólnoty) | Słudzy Bożego Słowa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s