2016.04 – KWIECIEŃ (Intencje naszej wspólnoty).

****************************************************************************************
01 Kwiecień (Piątek):
ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE:
<<< Wszystkich którzy chcą ofiarować chwile swojego wolnego czasu, zachęcam do wspolnej modlitwy o g.21:15 na której będziemy uwielbiać naszego PANA prosząc przy okazji o zbawienie dla wszystkich zmarłych dusz które jeszcze mają możliwość zamieszkania w niebieskiej ojczyźnie.
W modlitwie tej wspomnijmy szczególnie zmarła niedawno Urszulę Grabska z Sieradza i rowniez prośmy o spokój jej duszy. // BÓG zaplac za każda nawet najkrótszą modlitwę. >>>
****************************************************************************************
02 Kwiecień (Sobota):
<<< Bracie i Siostro! Potrzebujemy TwojegoCzasu! czasuKtóryWykorzystamyNaWspólnaModlitwe (dzis o g.21:15) na której będziemy uwielbiać naszego PANA nad pany (aby okazać akceptację tego wszystkiego co BÓG dopuszcza), prosząc GoJednoczesnieOpomocWsprawachNaszychSióstr: Kasi, Doroty, Eweliny, Gosi, Oli, Jolanty, Janiny, Magdy a także w intencji naszego Brata Marcina oraz Pawła.SzczegółyPróśbNaStronie: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ >>>

01. Intencja naszej Siostry Kasi: Witaj Łukaszu codziennie modlimy się gorliwie o wszelkie uzdrowienia. Proszę o modlitwę za 2 letnią Olę, która ma rozszczep kręgosłupa i chore nóżki. Rodzice wraz z fundacją zbierają pieniądze na jej operację nóżek i bioder w Niemczech. Módlmy się o cud i wiarę do niego potrzebną.
02. Intencja naszej Siostry Doroty: Proszę o modlitwę w intencji daru macierzyństwa dla Asi.
03. Intencja naszej Siostry Eweliny: Bracie jeśli byłaby taka możliwość to proszę o modlitwę za synka mojej siostry Mateuszka 3-latka który złamał nos, ma mieć operacje prawdopodobnie w poniedziałek.
04. Intencja naszej Siostry Gosi: Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej mamy Zenony Polak jest tak słaba, grypa czy coś gorszego że boje sie o nią…. Z góry Bóg zapłać.
05. Intencja naszej Siostry Oli: Jakoś trudno mi powstrzymać się, znając sytuację niektórych ludzi, dlatego, jeśli w nowej formie, kolejne intencje nie stanowią dużego obciążenia, to proszę o wspólną modlitwę za Agnieszkę (45 lat). Jak sądzę jest osobą ochrzczoną, ale jest osobą „niepraktykującą”. Bez Boga niemożliwym jest pokonać problemy. Straciła pracę, a przez żyrowanie, toną z mężem w długach, dom na kredyt. Ma bolesną chorobę przewodu pokarmowego i prawdopodobnie problem z alkoholem. Teraz dodatkowo doszła depresja i planuje odebrać sobie życie. Ratujmy jej duszę! Z Panem Bogiem, Ola.
06. Intencja naszej Siostry Jolanty: Proszę o modlitwę za wyjazd rehabilitacyjny Bartka, oby Matka Boża otoczyła go swoja opieka.
07. Intencja naszej Siostry Janiny: Poproszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
08. Intencja naszej Siostry Magdaleny: Otrzymałam prośbę o modlitwę – Was również proszę o dołączenie jej do swoich intencji. Bóg zapłać. „Przekazane od Ani B.
Przekazuje wiadomość: Pilna potrzeba modlitwy za p. Agatę która jest w 9 miesiącu ciąży, chora na nowotwór, z przerzutami do wątroby i innych narządów wewnętrznych. Lekarze nie wiedzą kogo ratować czy matkę czy dziecko. Tylko Jezus wszystko może…”
09. Prośba o modlitwę w intencji Marcina:
Iwona: Intencja na 02.04- za Marcina z okazji 35-tych urodzin-aby Bóg obdarzał go łaskami potrzebnymi w pracy, a także wytrwałością, zrozumieniem i prawdziwa miłością w małżeństwie. Prośmy także, aby dobry Bóg przygotował go do powiększenia rodziny, a także aby uleczył jego zranienia duchowe i rodzinne oraz przymnożył mu wiary 🙂
10. Intencja naszego Brata Pawła: Proszę o modlitwę za mnie, jest problem gdyż popadłem w złe towarzystwo i przy próbie nawrócenia jestem bity, przez to ludzie z najbliższego otoczenia mnie akceptują i biją. Dziękuję!
****************************************************************************************
03 Kwiecień (Niedziela):
ZA DUCHOWNYCH:

<>< bp. Andrzej Czaja: Jak CHRYSTUS w Getsemani prosił uczniów, by czuwali z Nim w godzinę agonii, tak my, Wasi biskupi wraz z kapłanami, zwracamy się do Was z serdeczną prośbą, byście darem modlitwy umacniali nasze, często nadwątlone, ludzkie i kapłańskie siły, abyście poprzez trwanie przed Panem, wypraszali nam moc ducha i ciała. // Dlatego zachęcam dzisiaj wszystkich doOkazania daru modlitwy weWspólnocie o g.21:15 dlaNaszych biskupów oraz kapłanów. <><
****************************************************************************************
04 Kwiecień (Poniedziałek):
<<< ZachecamCieBracie i SiostroDoWspolnejModlitwy o g.21:15 naKtorejBedziemyUwielbiac PANA. ChcemyMuTakzeDziekowacZa wszystkoCzym nasDoswiadcza, boWierzymy ze nawet z pozoru nieprzyjemne dla nas chwile sa potrzebne aby wypelnily sie SPRAWY BOZE (J 9, 2-3). Chcemy takze na tej modlitwie prosic o pomoc dla naszych Siostr: Doroty, Eweliny, Natalii, Janiny oraz Ewy. Szczegoly intencji na naszej stronie:
https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ >>>

01. Intencja naszej Siostry Doroty: Proszę o modlitwę w intencji zesłania łaski uczciwości i przestrzegania 7 przykazania dla Łukasza (bo oprócz wiary jest jeszcze potrzebne posłuszeństwo Bogu i przestrzeganie Jego przekazań).
02. Intencja naszej Siostry Eweliny: Proszę o modlitwę za moja siostrę chorą na endometriozę której wciąż odnawiają sie guzy. Niech Dobry Bóg da jej zdrowie Pozdrawiam w Panu.
03. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwę za wszystkich, którzy śmieją sie z Boga, Kościoła i ludzi, a także za wszystkich, którzy są przeciwni Bogu, Jezusowi, Maryi, Duchowi Świętemu, Aniołom oraz świętym. // Proszę także o modlitwę za Paulinę i Przemysława, aby otrzymali dar rodzicielstwa.
04. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
05. Intencja naszej Siostry Ewy: Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę za moja siostrę Alinę która jutro tj. wtorek ma mieć bardzo ciężką operacje.
****************************************************************************************
05 Kwiecień (Wtorek):
<<< 1Tes5,17: nieustannieSięMódlcie! // Idąc za zachęta św.PawłaZapraszamDo dzisiejszejModlitwyOg.21:15 w intencjach naszych Sióstr: Doroty, Mirki oraz Moniki. SzczegolyNaStronie. ProsmyTakze PANA aby blogoslawil zyciu naszej Siostry Barbary ktora dzisiaj obchodzi rocznice urodzin,prośmyAby PANmiałJa wOpieceProwadząc kuZbawieniu. Siostra BasiaBardzoDziękujęKażdemuKto 21.03 brałUdziałWmodlitwie, gdyż licytacja jej domuZostałaWstrzymana przynajmniejNa pół roku. >>>

01. Intencja naszej Siostry Doroty: Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania problemow dla Arkadiusza.

02. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu:) bardzo proszę kolejny raz o modlitwę za Agnieszkę i jej bliskich:) aby Pan dał poznać im jak bardzo ich kocha:) aby otworzył serca, umocnił wiarę i wlał szczere pragnienie zaufania Mu we wszystkim:) Pozdrawiam ciepło:) Chwała Panu !!! Alleluja!!! Nie zapominajmy, że Jezus zmartwychwstał i nieśmy tę nowinę tym, którzy zapomnieli:):)

03. Intencja naszej Siostry Moniki: Wpisz kochany braciszku moją siostra rodzoną Iwonę na grafik z intencja, aby wróciła do rodziny aby zrozumiała że ja ją kocham że ja nie robię nic złego przeciw niej. Że chciałam aby wzięła ślub, aby spotykała sie z nami…, z rodzicami (mają już po 73 i 75 lat), aby była rodzina…, siostra i córka, ciocia i szwagierka… Dziś zablokowała mnie na facebooku i usunęła ze znajomych…

04. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
****************************************************************************************
06 Kwiecień (Środa):
<<< Ufajmy PANU! zeZwszystkichDoswiadczen,(nawetTychNegatywnych,lubNieDotyczacychBezposrednioOsób któreProsząOmodlitwe)tj: Doroty, Anety, Mirki, Małgorzaty, Janiny, Iwony oraz Eweliny które dzisiaj będziemy powierzać o g.21:15 NAJWYŻSZEMU, PAN potrafi wyprowadzić DOBRO. Ufajmy Mu ze sprawy te potrzebne są aby wypełniły sięSPRAWY BOŻE,czyliAbyWzrastałaMiedzyNamiMiłość,gdyzDzisiejszeProsby,są także łaska dla nas, bo dzięki temu mozemyWmilosciOfiarowacSwojCzas. >>>

01. Intencja naszej Siostry Doroty: Proszę o modlitwę w intencji rozbudzenia żywej wiary oraz życia zanurzonego w Bogu dla Joanny i Marka.
02. Intencja naszej Siostry Anety: Witam Bracie dziękuję Wam za modlitwy za mojego wujka Jaśka (alkoholika) który nadal w jest szpitalu, ale jest przytomny, rozpoznał moją mamę w szpitalu. Nie miał udaru, lecz chyba w żołądku mu coś pękło i ma zapalenie płuc. Proszę nadal o modlitwę za niego Z Bogiem.
03. Intencja naszej Siostry Mirki: Drogi Łukaszu:) mam kolejną prośbę o modlitwę za Marię chorą na depresję, aby dobry Bóg otoczył ją swoją opieką i obdarzył łaską zdrowia.:) Bożego powodzenia życzę:) Mirka // DRUGA INTENCJA: Bracie Łukaszu:) bardzo proszę o modlitwę w intencji pojednania i zgody w rodzinie mojego męża, aby dobry Bóg obdarzył łaską przebaczenia i otwarcia się na siebie nawzajem o szczerą troskę i wzajemną miłość.:) Pozdrawiam w Panu 🙂 Mirka
04. Intencja naszej Siostry Małgorzaty: Bracie Łukaszu, dzwoniłam przed chwila w sprawie pracy do opieki nad malutka 2,5 letnią dziewczynka, czuje że bardzo by mi to zajęcie odpowiadało, pod względem finansowym-masakra-zadłużenia. Tym bardziej proszę jeśli to nie kolidowało by z Boskimi planami względem mojej osoby – o jak najszybsza modlitwę wstawiennicza w mojej sprawie. Małgorzata / Myszków.
05. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
06. Intencja naszej Siostry Iwony: Proszę o modlitwę za Marcina, który 07 kwietnia ma zabieg artroskopii, aby lekarze wszystko pomyślnie wykonali oraz o szybki powrót do formy po zabiegu.
07. Intencja naszej Siostry Eweliny: Chciałabym prosić nasza wspólnotę o modlitwę w intencji egzaminu specjalizacyjnego mojej bratowej…. aby Duch Święty udzielił jej potrzebnych łask i swojego światła… Chwała Panu! albowiem dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
****************************************************************************************
07 Kwiecień (Czwartek):
<<< 1J4,18: W miłościNieMaLęku, leczDoskonałaMiłośćUsuwaLęk,ponieważLękKojarzySięZkarą. TenZaś,ktoSięLęka,nieWydoskonaliłSięWmiłości. // …a więc doskonalmy się w miłości!! UfajmyNaszemu PANU!!oraz módlmySię o g.21:15 w intencjachNaszychSióstr: Anny, Jolanty, Marzeny, Joli, Oli, Marii, Oli oraz Janiny ufajac ze ze wszystkichTychSpraw PAN niebawemWyprowadziDobro. Szczegóły intencjiNa naszej stronie: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ >>>

01. Intencja naszej Siostry Anny: Proszę o modlitwę za Danutę. O uwolnienie od nałogu sieciowej gry komputerowej, który wpływa destrukcyjnie na stan zdrowia i relacje w rodzinie. O siłę, by zerwała z nałogiem, światło by dostrzegła do czego taki stan prowadzi oraz o wsparcie Męża i całej rodziny. O uwolnienie z prawdopodobnej depresji, zdrowie oraz powrót do pracy zawodowej (o ile taka jest wola Boża – w tym względzie o uzdrowienie z „wypalenia zawodowego” i znaczną poprawę warunków pracy). O światło.
02. Intencja naszej Siostry Jolanty: Proszę o modlitwę za Bartka o ochronę od wszelkiego zła.
03. Intencja naszej Siostry Marzenki: Proszę o modlitwę – Mojej koleżanki mama jest po operacji. Usunięto jej cały lewy płat płuca i ciężko dochodzi do siebie. Bóg zapłać.
04. Intencja naszej Siostry Joli: Bardzo proszę jeszcze raz o modlitwę za moja córkę Magdalenę która w najbliższy piątek odbierze kolejny wynik histopatologiczny. Poprzedni wykazał komórki nowotworowe, aby dobry Bóg zabrał jej chorobę i pozwolił jej oraz jej mężowi cieszyć się potomstwem którego jeszcze nie maja. BÓG ZAPŁAĆ.
05. Intencja naszej Siostry Oli: Szczęść Boże! Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia 4 letniego Kubusia, półrocznej Antosi i ich mamy. Bóg zapłać za wsparcie modlitewne.
06. Intencja naszej Siostry Marii: Szczęść Boże Bracie Łukaszu. Spieszę z wiadomością o mojej Mamie, wczoraj przyjęła Sakrament Pojednania, Komunie Św. i Namaszczenie Chorych. Otrzymała piękną łaskę po przeszło 20 latach bez sakramentów. CHWAŁA PANU. Bóg zapłać za modlitwy. Co do mnie to rany sie zagoiły, ból odszedł i fizycznie czuje sie lepiej choć przyczyna powstawania ich nie znikła, nadal są znaczne obrzęki. Bóg zapłać Wspólnocie osób modlących sie w mojej intencji za modlitwe w mojej intencji. Przez te lata choroby P. Jezusa było nie wiele, czas i okoliczności zrobiły swoje, bardzo osłabłam duchowo, moje modlitwy były nieregularne i bez ducha. Bracie Łukaszu, proszę Ciebie o modlitwę za mnie, D. Św. podpowie Bratu. Bóg zapłać za tak wiele. Pozdrawiam w Panu.
07. Intencja naszej Siostry Oli: Serdeczna prośba o naszą wspólnotową modlitwę za rodzinę moich Przyjaciół Basię,Andrzeja i ich dzieci Angelikę i Agatę.Basia i dzieci z powodu niezrównoważonego emocjonalnie jej męża i ojca dzieci żyją w notorycznym stresie,otoczone nieprzychylnością i niezrozumieniem ze strony części rodziny i sąsiadów.Rodzina ta jest zagrożona rozpadem.Bóg zapłać za każdą nawet najkrótszą modlitwę.
08. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
****************************************************************************************
08 Kwiecień (Piątek):
ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE:
<<< 2Kor5,10: WszyscyBowiem musimyStanąćPrzedTrybunałem CHRYSTUSA,abyKażdyOtrzymał zapłatęZa uczynkiDokonane w ciele, złe lub dobre.//Bracie i Siostro!ZachecamCie doWspolnejModlitwyDzis o g.21:15 do naszego miłosiernegoOJCA,abyUdzielił duszomSwoichSług i służebnic, odpuszczeniaWszystkichGrzechów,oraz zaprosil je do ogladania JegoWiecznejChwaly.NaDzisiejszejModlitwieWstawiajmySię szczególnie za zmarłe ostatnimi dniami nasze Siostry: Marianne Lotko oraz Bożenę. >>>
****************************************************************************************
09 Kwiecień (Sobota):
<<< Mt 14, 36: …i prosili, żeby przynajmniej frędzli Jego płaszcza mogli się dotknąć; a WSZYSCY, którzy się Go dotknęli, zostali uzdrowieni. // Uzdrowienie z chorób oraz z trudnych sytuacji jest dla wszystkich! Dlatego uwielbiajmy dzisiaj PANA o g.21:15 i prośmy o pomoc w sprawach polecanych nam przez nasze Siostry: Annę, Agnieszkę, Mirkę, Natalie, Janinę oraz naszego Brata Jakuba. Szczegóły intencji na stronie: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ >>>

01. Intencja naszej Siostry Anny: Proszę o modlitwę za Andrzeja. O siłę, uleczenie z prawdopodobnej rozwijającej się depresji spowodowanej sytuacją w rodzinie. O uzdrowienie z choroby, którą stara się przed wszystkimi ukrywać, o dar optymizmu i dostrzegania tego, co pozytywne, o objawienie miłości Bożej. O światło.
02. Intencja naszej Siostry Agnieszki: Mam prośbę o wsparcie modlitewne dla mojej siostry ciotecznej Edyty, u której nastąpił nawrot choroby nowotworowej.
03. Intencja naszej Siostry Mirki: Bracie drogi 🙂 Pomódlmy się o zdrowie dla Teresy, która ma kamienie w woreczku żółciowym, ale operację odłożono, bo wykryto jeszcze cukrzycę. Oby dobry Bóg obdarzył ją łaską zdrowia.:) Mirka
04. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwe za moich znajomych, którzy pala papierosy, pija alkohol i ogólnie BARDZO oddalili sie od Boga
05. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
06. Intencja naszego Brata Jakuba: Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za mojego Dziadka, który w następny poniedziałek będzie przechodził zabieg związany z zakrzepami żylnymi, w niektórych przypadkach niedrożność to nawet ponad 90%. Dziadek w ostatnim okresie jest też dość kłótliwy, prośmy wiec i o spokój Ducha.
****************************************************************************************
10 Kwiecień (Niedziela):
<<< J1,14: A Slowo staloSieCialem i zamieszkalo wsrod nas./uzyteSlowo”zamieszkalo”w jezykuGreckim”eskenosen”oznacza”rozbicNAMIOT” Czyli:”Slowo”rozpostarl NAMIOT swegoFiizycznegoCialaW nas. DlategoProponujeAbysmy o g.21:15Pomodlili sieWintencji wszystkich,ktorzyOdczytajaTeWiadomosc,abyDUCHBOZY byl w NAMIOTACHnaszychCial,aby owocowalWnaszymCiele owocami: miłości, radości, pokoju, cierpliwości, uprzejmości, dobroci, wstrzemięźliwości, łagodności oraz opanowania. >>>
****************************************************************************************
11 Kwiecień (Poniedziałek):
<<< WszystkichKtórzyChcąOfiarowaćMiłośćNaszym bliźnim,zapraszamDoWspólnej modlitwyUwielbieniaNaszego ADONAI (g.21:15),naKtórej będziemyTakzeWypraszac NajwyższegoOpomoc WsprawachNaszychSióstr: Anny, Natalii,Eweliny,Marysi,Anny, Janiny.Szczegóły: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ ProśmyTakżePANAo łaskę zdrowiaDlaStanislawyKtora TrafilaDoSzpitala-zablokowaneKrazenie-KrewNieDocieraDoNog//MarcinDziekujeZaModlitwe-otrzymałTo oCoProsilismy >>>

01. Intencja naszej Siostry Anny: Za wzajemne zrozumienie w małżeństwie Danuty i Andrzeja, oraz wzrastanie w miłości i „czas dla siebie”.
02. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwe za mnie, bo nauka idzie mi coraz gorzej, oceny spadają w dół, a ze mną jest coś nie tak, jeśli chodzi o zdrowie.
03. Intencja naszej Siostry Eweliny: Chciałabym prosić naszą wspólnotę o modlitwe w intencji egzaminu specjalizacyjnego mojej bratowej, który odbędzie się jutro czyli 12.04, jest to egzamin ustny… Proszę aby Duch Święty udzielił jej potrzebnych łask i swojego światła… Chwała Panu albowiem dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, Bóg zapłać za Modlitwę.
04. Intencja naszej Siostry Marysi: Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci w wieku 6,5; 5; i 3 lata, aby zaczęły próbować nowych potraw i zdrowo sie odżywiały, bo mamy z tym duży kłopot. Marysia. Z Bogiem!
05. Intencja naszej Siostry Anny: Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego syna Pawła, który idzie drogą bezprawia. Proszę o łaskę wiary i nawrócenia dla niego. Ania
06. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
****************************************************************************************
12 Kwiecień (Wtorek):
<<< Zachęcam Cię Bracie i Siostro doPrzylaczeniaSieDoModlitwy o g.21:15 na którejBędziemy wspólnieUwielbiaćNaszego ADONAI,dziękującMuZaWszelkie laski,będziemyTakżeWypraszacOkolejne laski,o które proszą naszeSiostry: Anna, Natalia, Julia oraz Janina. Szczegóły: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ DolaczmyTakżeProśbęSiostry Marii: BardzoProszeOmodlitweWintencjiMojegoSzwagraIrka ktoryDzisiajMaOperacje.Niech PanNaszCzuwaNadNim.Bog zaplac. >>>

01. Intencja naszej Siostry Anny: Proszę o modlitwę za Mirosława. O uleczenie ze schorzeń psychicznych. O siłę, oraz dar pracowitości. Aby zaczął normalnie funkcjonować, sprzątać po sobie, wychodzić z domu i aby podjął pracę zarobkową. Aby poznał osobę, z którą założyłby szczęśliwą rodzinę, ponieważ o tym marzy. O dar dojrzałości
i odpowiedzialności za siebie i innych. Mirosław ma prawie 40 lat, od około 20 nie chce wychodzić z domu, dotychczasowe leczenie psychiatryczne i psychologiczne nie powiodło się. Od wielu lat nieleczony. O uwolnienie z możliwego opętania („od zawsze” lubował się w satanizmie). O światło.
02. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwe za mnie, abym potrafiła powiedzieć „nie”, i aby ludzie którzy namawiają mnie i innych do złego, nawrócili się i zobaczyli, że robią źle.
03. Intencja naszej Siostry Julii: Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego taty, aby Bóg skruszył jego serce i obdarzył go swoja Miłością.
04. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
05. Intencja naszej Siostry Ewy: Prosze o modlitwe za moja siostre Aline.Tydzien temu prosilam za nia o pomyslny przebieg operacji.Bylo dobrze do dzis.Wystapily powazne komplikacje i lekarz natychmiast zadecydowal o powtornej operacji ktora wlasnie trwa:oops:O ile to mozliwe prosze o wstawiennictwo.

****************************************************************************************
13 Kwiecień (Środa):
<<< Mt 6, 33: Starajcie się naprzód o Królestwo i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane.//WszystkichTych,którzyChcą poświęcićKilkaSwoichMinutDla naszychBliźnichProszeniSąAbyWieczornaModlitwe(najlepiej o g.21:15),ofiarować w intencjiNaszych Sióstr: Beaty, Ewy, Anny, Janiny i Ewy. Szczegóły: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ (Modlitwa jest takze staraniem sie o Królestwo BOZE). Marana tha!!! (aram. Przyjdź, Panie JEZU). >>>

01. Intencja naszej Siostry Beaty: Szczęść BOŻE, proszę o modlitwę w intencji poukładania wszystkich trudnych spraw, proszę także o dar Ducha Świętego dla moich dzieci: Weroniki i Mateusza.
02. Intencja naszej Siostry Ewy: Mój wnuczek Franuś ma dwa dni i nie radzi sobie z oddychaniem. Jest podłączony do respirator. Prośmy Dobrego Boga o zdrowie dla niego i pokój w sercu dla rodziców: Karoliny i Mateusza. Ewa
03. Intencja naszej Siostry Anny: Proszę o modlitwę za zdrowie i uleczenie ze schorzeń Amelii i Grzegorza.
04. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
05. Intencja naszej Siostry Ewy: Proszę o modlitwę za moją siostrę Alinę. Tydzień temu prosiłam za nią o pomyślny przebieg operacji. Było dobrze do dziś. Wystąpiły poważne komplikacje i lekarz natychmiast zadecydował o powtórnej operacji która wlasnie trwa:oops:O ile to możliwe proszę o wstawiennictwo.
****************************************************************************************
14 Kwiecień (Czwartek):
<<< Mt 4, 24: …Przynoszono wiec do Niego WSZYSTKICH cierpiących, których dręczyły rozmaite choroby i dolegliwosci, opetanych, epileptykow i paralitykow, a On ich uzdrawial. // DlategoUwielbiajmyDzisiaj naszego ADONAI,dziekujmyMuZaWSZYSTKO iProsmyGO(o g.21:15) o pomocWsprawachPolecanychPrzezNaszeSiostry: Mirke, Anne, Mirke, Beate, Janine oraz naszych Braci Lukasza i Michala.Szczegoly: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ Marana tha!!! >>>

01. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu drogi :)15 kwietnia Leszek będzie miał operację kręgosłupa, wymiana 4 kręgów. Pomódlmy się o potrzebne łaski dla niego, pomyślny przebieg operacji, o łaski dla lekarzy, którzy go będą operować. Niech dobry Bóg czuwa nad wszystkim.:) Pozdrawiam cieplutko:) z Panem Bogiem.
02. Intencja naszej Siostry Anny:
Za Anne i Grzegorza. Za pozytywne relacje w małżeństwie, światło, wzajemne zrozumienie i wzrastanie w miłości. O pomoc w rozwiązaniu sytuacji mieszkaniowej.
03. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu drogi:) módlmy się za Partycję, którą paraliżują lęki, aby Pan Bóg je zabrał, uchronił przed głęboką depresją i obdarzył potrzebnymi łaskami, zwłaszcza chęcią do życia, pokojem, ufnością i radością:) Pozdrawiam w Panu 🙂 Mirka
04. Intencja naszej Siostry Beaty: Witam serdecznie całą Waszą Wspólnotę modlitewną i bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej córki Dominiki, która czeka na wynik badania histopatologicznego. Cała nadzieja w Bogu i jemu powierzam moje dziecko, a Was proszę o wsparcie w modlitwie o dobry wynik tego badania.
Szczęść Wam Boże!
05. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
06. Intencja naszego Brata Łukasza: ProszeOwsparcie modlitewneW intencjiPowrotuDOZDROWIAprzyszlejmlodejMATKIjest onaW6tygodniu ZAGROZONEJciazyWtrakcie1zBADAN wykrytoUniej nowotworNIECH BØGichOCALI
07. Intencja naszego Brata Michała: Witam serdecznie, proszę o modlitwe za moich znajomych. Za Ole która zachorowała na nowotwór bardzo potrzeba gorącej modlitwy oraz za jej chłopaka Macka który przeszedł ciężko operacje trzustki. Bardzo proszę o modlitwe w ich intencji i dziękuję bardzo. Pozdrawiam Michał
****************************************************************************************
15 Kwiecień (Piątek):

ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE:
<<< +++ Mk 9, 49: Bo każdy ogniem będzie posolony. //
Bracie i Siostro! Zachęcam Cie, abyśmy zanieśli dzisiaj wspólnie pokorną prośbę do naszego PANA (o godz.21:15), o wyzwolenie wszystkich tych którzy już odeszli z tego świata, od wszystkich grzechów i kar za nie, aby wszystkie te dusze jak najszybciej mogły radować się wiecznym szczęściem w Niebie. W dzisiejszej modlitwie polecajmy szczególnie „babcie Olę” która zmarła kilka dni temu. AMEN. +++ >>>
****************************************************************************************
16 Kwiecień (Sobota):
<<< LaskaWam i pokoj,odBOGA OJCA i odPANAnaszego – JEZUSA CHRYSTUSA.Od styczniaDoMajaKazdego16.dnia miesiaca,naCalymSwiecieTrwa modlitwaOprawnaOchroneNienarodzonychDzieci.InicjatywaModlitewnaMaBycTakzeAktemSolidarnosci z MaryWagner i LindaGibbons. KanadyjskieObronczynieZycia saWiezioneZaTo,zePrzed klinikamiAborcyjnymiPrzekonujaKobiety,byNieZabijalySwoichNienarodzonychDzieci.//Dlatego zachecamCalaGrupeDoWsparcia wModlitwieOpisanegoProblemu.ZaczynamyOgodz.21:15 >>>
****************************************************************************************
17 Kwiecień (Niedziela):
<<< SpotkajmySięDzisiajOg.21:15 abyPrzyznaćPrzedPANEMzeJesteśmyGrzesznikami,zeNiePotrafimyPodporządkowaćSięDoJegoStandardów.JestesmySwiadomi ze PAN to wszystkoWiedział-zeNie damy rady.DlategoZesłałDoNas SwojegoSYNA,abyTo OnBył ofiarąZastępczaKtóraNasOczyszcza.PrzyznajmyZeWierzymyW Jego ZmartwychwstanieKtóreDajeNamPewnośćWiecznegoZyciaW Niebie,czyliWmiejscuGdzie każdyJużNaZawszeBędzieKierowałSięTYLKO miłościąDo BOGA iBliźniego,TakJakToByloZaplanowaneNaPoczatku >>>
****************************************************************************************
18 Kwiecień (Poniedziałek):
<<< Rz 12, 12: Weselcie sie nadzieja! W ucisku bądźcie cierpliwi, w modlitwie – wytrwali! // A więc spotkajmy sie dzisiaj o g.21:15 aby tak jak każdego dnia ćwiczyć swoja wytrwałość w modlitwie, którą pragniemy ofiarować w intencjach polecanych przez nasze Siostry: Mirkę, Annę, Asie, Hanie, Aleksandrę, Ole, Agnieszkę, Janinę, Ewelinę, Monikę oraz naszego Brata Łukasza. Szczegóły: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ Marana tha!!! >>>

01. Intencja naszej Siostry Mirki: Proszę o specjalną intencję w imieniu wszystkich z naszej rodziny sms-owej :)aby dobry Bóg obdarzył szczególnymi łaskami naszego Brata Łukasza:)niech obdarza go zdrowiem, siłą, pokojem radością i niech da mu wytchnienie w codziennym zabieganiu:)i pozwoli doświadczyć ogromu miłości Bożej i radości tego, że jest Jego dzieckiem:)
02. Intencja naszej Siostry Anny: Proszę o modlitwę za zdrowie i światło dla Felicji i Mariana, oraz wzajemne zrozumienie i wzrastanie w miłości.
03. Intencja naszej Siostry Asi: Chciałbym prosić o modlitwe w intencji mojego męża Konrada, żeby też się nawrócił i poszedł do spowiedzi… żeby poczuł tęsknotę do Boga. Jeśli można prosić.
04. Intencja naszej Siostry Hani: Prośmy Pana Boga o łaskę zdrowia dla Katarzyny, która w ciężkim stanie jest w szpitalu.
05. Intencja naszej Siostry Aleksandry: Szczęść Boże Łukaszu. Chciałam gorąco prosić o modlitwę wspólnotowa za Marysie (14 lat). Cierpi na depresje, panicznie boi sie wychodzić z domu/iść do ludzi, szkoły, jest dręczona. Prawdopodobnie jest jakieś obciążenie międzypokoleniowe. Niech Jedyna Miłość przygarnie ja do swojego serca i uzdrowi na jeszcze większa Chwale Boża. Wielu łask Bożych na cały dzień i tydzień. BMB†
06. Intencja naszej Siostry Oli: 18-ego kwietnia moja mama Anna będzie obchodzić swoje 73 urodziny, przy tej okazji pragnę polecać mamę Bożej opiece. Od sześciu lat mama zmaga się z chorobą oka- owrzodzenie rogówki z poziomem ropy w komorze przedniej prawego oka(skutkowało miesięcznym pobytem w szpitalu)Od pewnego czasu stan lewego oka zaczął być niepokojący(początki zaćmy)lekarze mówią o operacji. Kolejna wizyta kontrolna wyznaczona jest na 9-ego maja. Z całego serca proszę naszą wspólnotę o strumień modlitwy do naszego Miłosiernego Pana, Dobrego Pasterza by tej operacji nie musiało być Bóg zapłać.
07. Intencja naszej Siostry Agnieszki: Zuzia jest córką mojej koleżanki w niedzielę 10.04 miała wypadek samochód ją potrącił ma zmiażdżone kości czaszki i krwiaka, przebudziła się, ale jej stan jest ciężki. Proszę o modlitwę za 14 letnią Zuzię. Proszę także o modlitwę za Olę lat 17, moją córkę, która ma ciężką operację na kręgosłupie. Pozdrawiam.
08. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
09. Intencja naszej Siostry Eweliny: Takiego sms dostałam dziś rano od mojej teściowej wiec przekazuje Tobie Bracie z nadzieją że roześlesz to dalej. Wiadomość od liderki z Paschy: „Pilna potrzeba modlitwy za Agatę która jest w 9 miesiącu ciąży, chorą na nowotwór, z przerzutami do wątroby i innych narządów wewnętrznych. Lekarze nie wiedza kogo ratować czy matkę czy dziecko. Tylko Jezus wszystko może… Jeśli będzie taka wola. Bardzo proszę roześlij gdzie sie da.” Beata K.
10. Intencja naszej Siostry Moniki: W intencji mojego małżeństwa, abyśmy dzięki Duchowi Świętemu od naszego Pana potrafili dogadać się z mężem jak katolicy i nie denerwowali oraz nie prowokowali się wzajemnie bo tak łatwo powiedzieć tyle złych i przykrych słów, których się nie cofnie. Aby Boża Miłość w Nas na nowo zaowocowała.
11. Intencja naszego Brata Łukasza: NIEbyloNAWETkiedypodziekowacZA wsparcieWmojej intencjiAproszeO kolejneUmlodej przyszlejMATKIw7 tygodniuCIAZY zagrozonej stwierdzonoZE nowotwurW drogachRODNYCH znacznieSIE powiekszaI wykrytoDRUGIna konsyliumLEKARZEzdecydowaliO opercyjnym USUNIECIUingerecjaWIAZEsieZE SMIERCIAdziecka PRZEDplanowana operacjaUSUNIECIAzmian nowotworowychWpostacjiGUZØWjest jeszczeJEDNO BADANIEkontrolne( NIEznamDATY) dziekujeZA poprzednieIproszeoKOLEJNEwsparciemodlitewnePOKØJwam!
****************************************************************************************
19 Kwiecień (Wtorek):
<<< Wszystkich którzy są chętni do pomocy naszym bliźnim, zapraszam do przyłączenia sie do naszej wspólnej wieczornej modlitwy o g.21:15, w intencjach naszych Sióstr: Anny, Doroty, Basi, Hani, Beaty, Eweliny, Lidii, Janiny, Eweliny, Oli oraz w intencji naszego Brata Konrada. Szczegóły: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ Ap 5, 13: …Zasiadającemu na tronie i Barankowi błogosławieństwo i cześć, i chwała, i moc, na wieki wieków! >>>

01. Intencja naszej Siostry Anny: Za dar rodzicielstwa dla Agnieszki i Daniela (od wielu lat bezskutecznie się starają o dziecko, obydwoje są „bezpłodni”, bezskutecznie szukają ratunku także w in vitro. ////// Moja wcześniejsza prośba o modlitwe za Agnieszkę i Daniela o dar rodzicielstwa (obydwoje „bezpłodni”, starania od wielu lat, w tym kilka prób in vitro), miała być omadlana dopiero dzisiaj, ale okazało się że już nie ma takiej potrzeby. Udali sie! Agnieszka ma pod sercem dzieciaczka 🙂 Proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg ciąży. Miłego wieczoru!
02. Intencja naszej Siostry Doroty: Proszę też o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Małgorzaty.
03. Intencja naszej Siostry Basi: Proszę aby dobry Bóg obdarzył zdrowiem księdza Mariusza chorego na nowotwór.
04. Intencja naszej Siostry Hani: O dary Ducha Świętego na egzaminach gimnazjalnych dla Ani.
05. Intencja naszej Siostry Beaty: Drogi bracie bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego syna Patryka,który od 4 maja zaczyna maturę,niech dobry Bóg weźmie go w opiekę,proszę o jasność umysłu dla syna,spokój,aby dobrze zdał i dostał się na odpowiednie studia, Bóg Zapłać.
06. Intencja naszej Siostry Eweliny: Proszę Cie Bracie o modlitwe w intencji o zdrowie dla Roberta chorego na bardzo groźną odmianę nowotworu, mówią ze nie ma szans ale ja wierze ze PAN wszystko może oraz w intencji mojego męża o uzdrowienie z bólu pourazowego który bardzo mu doskwiera Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ZAPISANIE INTENCJI I POZDRAWIAM W PANU.
07. Intencja naszej Siostry Lidii: Proszę o modlitwę za Basię, która urodziła dzisiaj córkę Łucję. Basia jest mamą 9-tki wspaniałych dzieci. Po porodzie ciągle krwawiła, więc lekarze zdecydowali się na usunięcie macicy. Teraz jej stan jest krytyczny i ciągle traci krew. Nikt nie wie, czy w ogóle się obudzi. Lekarze mówią, że tylko cud może ją uratować.
08. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
09. Intencja naszej Siostry Eweliny: Bracie jeśli można to zapisz te do listy intencje: za Monikę i jej dzieci Kubusia i Weronisie, poszli do przedszkola i maja ogromne trudności z adaptacja szczególnie Kubuś stracił dotychczasową radość, płacze w nocy, ich mama bardzo to przezywa, proszę o modlitwę aby dobry Bóg zabrał wszelki lęk, wlał w jego miejsce radość i obdarzył ich swoim pokojem Z PANEM BOGIEM.
10. Intencja naszej Siostry Oli: Pilna potrzeba modlitwy za Agatę, która jest w 9 miesiącu ciąży, chora na nowotwór, z przerzutami do wątroby i innych narządów wewnętrznych. Lekarze nie wiedza kogo ratować, matkę czy dziecko. Tylko Jezus wszystko może… Jeśli będzie taka wola. Bardzo proszę roześlij gdzie sie da.
11. Intencja naszego Brata Konrada: Witam Serdecznie Łukaszu, dziękuję Bogu, ze trafiłem na „Twoja” stronę. Niech ciebie Bóg błogosławi. Amen
Mam prośbę o modlitwe w intencji Iwony i jej jeszcze nie narodzonego Dziecka, jest w zaawansowanej ciąży. Jest jeszcze jedna osoba Ks. Marcin który ma problemy zdrowotne, konkretnie to głos traci, a jak wiadomo, jest to bardzo istotne narzędzie kapłana. Proszę także o modlitwę za Ojca Marcina. Bogu niech będą dzięki. I niech cie Bóg prowadzi.
Serdecznie pozdrawiam.
****************************************************************************************
20 Kwiecień (Środa):
<<< WszystkichKtorzyChcaOfiarowacMiloscNaszym bliznim,zapraszamDoWspolnej modlitwyUwielbieniaNaszego ADONAI(g.21:15),naKtorej bedziemyTakzeWypraszac NajwyzszegoOpomocWsprawachNaszychSiostr: Anny,Basi,Katarzyny,Mirki,Elzbiety,Hani,JaninyOrazNaszegoBrataPawla.Szczegoly: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ Nasz Brat Lukasz z wojska ktorego swiadectwo jest na naszejStronie,zaprasza chetna niewiaste do nawiazania znajomosci. // Marana tha! >>>

01. Intencja naszej Siostry Anny: Chciałam podziękować naszemu Panu za możliwość opiekowania się swoimi dziećmi i związany z tym czasowy brak aktywności zawodowej. Proszę o dalszą możliwość sprawowania bezpośredniej opieki nad dziećmi,
co jest moim największym marzeniem. O siłę, dar dużej cierpliwości do małych jeszcze dzieci z czym mam narastający problem. O pomoc, bym miała czasem godzinę tylko dla siebie (np. raz w tygodniu) i zrozumienie i wsparcie męża w tym względzie, bo brak czasu dla siebie ma wpływ na brak cierpliwości do dzieci. Duża prośba o uzdrowienie sytuacji finansowej i pomoc w wyjściu z niemałego zadłużenia w banku.
02. Intencja naszej Siostry Basi: Módlmy się o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Joanny.
03. Intencja naszej Siostry Katarzyny: Prośmy o uzdrowienie 14-letniego Karola. W poniedziałek wykryto u niego zmiany nowotworowe w całej jamie brzusznej. Lekarze mówią, że może umrzeć nawet w przeciągu tygodnia. Prześlijcie wiadomość również do swoich znajomych.
04. Intencja naszej Siostry Mirki: Proszę o modlitwę za moich wszystkich trzecioklasistów, którzy będą zdawać egzamin gimnazjalny, oby Duch Święty obdarzył ich jasnością umysłu.
05. Intencja naszej Siostry Elżbiety: Szczęść Boże. Chciałam poprosić o modlitwe w intencji naszego młodego księdza Wojciecha, który dziś miał zabieg łączenia jelit po stomii o opiekę Matki Bożej i laski Pana zgodnie z wola Bożą laskę zdrowia. 🙂
06. Intencja naszej Siostry Hani: Módlmy się, aby dobry Bóg otoczył też swoją opieką chorą Karolinkę.
07. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
08. Intencja naszego Brata Pawła: Witaj Bracie! Jeżeli jest taka możliwość to bardzo proszę o dodanie mojej prośby do listy dzisiejszych intencji. Bardzo proszę o modlitwe o nawrócenie i uzdrowienie relacji w mojej rodzinie, która żyje zupełnie odcięta od Kościoła, i od Naszego Pana. Proszę również o modlitwę za mnie, jutro mam rozmowę o prace, jeśli mam zmienić obecną to tak zrobię, jednak jeśli wola Pana jest inna i mam robić coś innego w życiu, to niech tak będzie. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich 🙂 Bóg zapłać.
****************************************************************************************
21 Kwiecień (Czwartek):
<<< WszystkichKtórzyChcąOfiarowaćMiłośćNaszym bliźnim,zapraszamDoWspólnej modlit.(g.21:15),naKtórej będziemyWypraszacPANA Opomoc WsprawachNaszychSióstr: Wiesi,Mirki,Magdaleny,Anny,Natalii,Janiny,Sabiny oraz naszego Brata Macieja. Szczegoly: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ 1Kor15,58: Przeto,braciaMoi najmilsi, bądźcieWytrwali i niezachwiani, zajęciZawsze ofiarnieDziełem Pańskim, pamiętając, żeTrud wasz nie pozostaje daremny w PANU. >>>

01. Intencja naszej Siostry Wiesi: Martyna i Ewa pragną mieć potomstwo, wołajmy do Pana, aby wysłuchał naszej modlitwy i przyszedł im z pomocą.
02. Intencja naszej Siostry Mirki: Zawierzmy naszemu kochanemu Tatusiowi Macieja i jego przyszłość, aby poznał dziewczynę, która będzie dla niego kochającą żoną i wierną towarzyszką życia, oby Bóg prowadził ich swoją drogą.
03. Intencja naszej Siostry Magdaleny: Dobry wieczór. Mogę prosić o modlitwę w intencji pewnej dziewczyny, która spodziewa sie dziecka a jej chłopak ją zostawił? Chodzi o sile dla niej. Żeby stres który przeżywa nie wpłynął źle na dziecko. Dziękuję.
04. Intencja naszej Siostry Anny: Proszę o modlitwę za Martę. Marta ma ok 70 lat i sama mieszka ze swoją mamą (ok 90 lat, pewnie więcej). Pewnie nie jest jej lekko. Proszę Pana, aby Marta miała dużo siły i cierpliwości. By obie z mamą żyły w zdrowiu. O radość w życiu Marty i objawienie miłości Bożej. Dziękuję za wspólną modlitwę.
05. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwe za Ole, która ma kłopoty ze zdrowiem.
06. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
07. Intencja naszej Siostry Sabiny: Proszę o modlitwę w intencji małej Dobrusi, której mama Karolina miała stan przed-rzucawkowy, dlatego konieczne było cesarskie ciecie w 7 miesiącu ciąży. Prośmy Boga za wstawiennictwem najlepszej z matek-Maryi, o zdrowie i prawidłowy rozwój dla malej Dobrusi oraz o szybki powrót do formy dla jej mamy Karoliny.
08. Intencja naszego Brata Macieja: Witam bracie Łukaszu chciałbym prosić naszą wspólnotę o modlitwę za mnie o motywacje do nauki na maturę z matematyki, żeby udało mi się zdać. Bardzo mi na tym zależy, a opornie mi idzie nauka. Z góry dziękuję i życzę miłego dnia.
****************************************************************************************
22 Kwiecień (Piątek):
ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE/ZA DUSZE WSZYSTKICH ZMARŁYCH:
<<< Mt 5, 26: Zaprawdę, powiadam ci: nie wyjdziesz stamtąd, aż zwrócisz ostatni grosz. //
PANIE, nakłoń Twego ucha ku naszym prośbom, gdy w pokorze będziemy dzisiaj błagać Twego miłosierdzia o g.21:15; abyś przyjął do Siebie zmarłe dusze sług Twoich, a szczególnie dusze polecane przezNasze Siostry: Magdalenę,Mirkę,LidięOraz naszegoBrata: Łukasza – którzyOpuściliZiemię. SzczegolyIntencjiNaStronie. ProsimyCiePrzyjmij ichWszystkichDoTwojejKrainySwiatła i pokoju. >>>

01. Intencja naszej Siostry Magdaleny (2016.04.20): Dzisiaj rano moja chrzestna przegrała walkę z rakiem zostawiła męża i dwójkę małych synów. Proszę wspólnotę o modlitwę.
02. Intencja naszej Siostry Mirki: Proszę o modlitwe za duszę 19 letniego Kamila, który zmarł na białaczkę, aby dobry Bóg przyjął go do swojego królestwa.
03. Intencja naszej Siostry Lidii (2016.04.20): Basia, mama 9-tki dzieci, za którą się wczoraj modliliśmy zmarła w dniu dzisiejszym. Proszę o modlitwę za jej duszę oraz w intencji jej rodziny o ukojenie w bólu i dużo sił dla nich.
04. Intencja naszego Brata Łukasza: Proszę o modlitwe ZAduszeZMARLEJ OKOLOtydzienTemuPani KRYSTYNY K-znakomitej sasiadkiWyjatkowejosobistosci powszechnieZnanejIszanowanejw lokalnychKREGACH. A takze zaDUSZE przykladnego kaplanaKTØRYdo koncaPELNILswoja posugeKS.Jana Kaczkowskiego zKAMIONKI szacunek i pokuj dziekujeWAM!
****************************************************************************************
23 Kwiecień (Sobota):
<<< Bracie i Siostro! Potrzebujemy TwojegoCzasu! czasuKtoryWykorzystamyNaWspolnaModlitwe (dzis o g.21:15) naKtorejBedziemy uwielbiacNaszegoPANAnad pany(abyOkazacAkceptacjeWszystkiegoCzymBOGnas doswiadczaAbyWypelnily Sie JegoSprawy), proszac GoJednoczesnieOpomocWsprawachNaszychSiostr: Anny, Hani, Natalii, Anny, Malgorzaty, Reni, Jolanty, Anny, Janiny a takze w intencjiNaszegoBrata Lukasza. Szczegoly: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ >>>

01. Intencja naszej Siostry Anny: Proszę o modlitwe za małą Zosię, która choruje na młodzieńcze zapalenie stawów. Proszę O uzdrowienie dla niej i siłę dla jej rodziców.
02. Intencja naszej Siostry Hani: Módlmy się za Marcina, który mieszka z dziewczyną w związku niesakramentalnym, aby Pan Bóg wprowadził ich na drogę świętości i pokierował ich życiem.
03. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwę za 26 letnią Biankę, u której wykryto raka piersi.
04. Intencja naszej Siostry Anny: Bracie, wlasnie widziałam taki smutny widok. Grupa przedszkolna bawiła sie na placu zabaw, a jedno dziecko siedziano z boku na wózeczku inwalidzkim i patrzyło na tamte. Czy można by w intencji tego dziecka kiedyś się wspólnie pomodlić?
05. Intencja naszej Siostry Małgorzaty: Proszę o modlitwę: o zdrowie dla malutkiej Nel oraz o siłę dla jej rodziców.
06. Intencja naszej Siostry Reni: Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Joanny o jej uzdrowienie duchowe.
07. Intencja naszej Siostry Jolanty: Proszę o modlitwe za Annę która jest daleko od Boga, interesuje sie jogą i ezoteryką. Anna jest w ciąży. Niech Bóg błogosławi jej nienarodzone dziecko.
08. Intencja naszej Siostry Anny: Bracie, w miarę możliwości proszę o dopisanie do intencji prośby o wyleczenie z choroby nowotworowej pana ze sklepu/komisu w Krakowie. Nie wiem jak on ma na imię. Własnie jego żona ze łzami w oczach mi powiedziała, że walczą od polowy lutego, choroba pojawiła sie nagle, rokowania są złe, lekarz mówi, aby przygotować sie na najgorsze, chociaż ostatnio minimalna poprawa. Prośba o cofniecie się choroby i sile dla rodziny. Dziękuję. Anna
09. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
10. Intencja naszego Brata Łukasza: PROSZĘ o wsparcie modlitewne w intencji MAMY Pani Ewy K. która znajduje SIĘ w STANIE krytycznym!
****************************************************************************************
24 Kwiecień (Niedziela):
<<< LaskaWam i pokoj, od BOGA OJCA i od PANAnaszego – JEZUSA CHRYSTUSA. Zapraszam Cie dzisiaj Bracie i Siostro – nasza codzienna tradycja, do wspolnej modlitwy o g.21:15 na ktorej bedziemy uwielbiac PANA. Bedziemy takze prosic Go o pomoc dla naszych Siostr: Eweliny oraz Jolanty. O szczegolach intencji mozna przeczytac na naszej stronie: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ Z gory serdecznie dziekuje za kazda nawet najkrotsza modlitwe. >>>

01. Intencja naszej Siostry Eweliny: Proszę Ciebie Bracie Łukaszu oraz całą wspólnotę o modlitwe w intencji mojego porodu w poniedziałek (ciecie cesarskie) oraz w szczególności o zdrowie mojej córeczki Alicji… ciąża przebiegała z komplikacjami, ale ufam Panu, że wszystko sie dobrze ułoży i Alicja będzie zdrowa i będzie sie prawidłowo rozwijała. Dziękuję i Szczęść Boże.
02. Intencja naszej Siostry Jolanty: Dziś od ordynatora kieleckiej hematologii dowiedzieliśmy sie o ekstremalnie chorej dziewczynie. Luiza, matka 4-letniego dziecka. Obecnie jest w 13 tygodniu ciąży. Wykryto u niej najostrzejsza białaczkę, wymagającą bardzo mocnego leczenia chemicznego cytostatykami. Leczenie zabije zdrowy płód i spowoduje jego martwice a potem sepsę i dalej śmierć matki. Brak leczenia prawdopodobnie spowoduje śmierć matki w ciągu 2 tyg. Aby rozpocząć leczenie trzeba usunąć zdrowa ciążę. Lekarze mówią, że nie mieli jeszcze takiego przypadku. Rozmawiali z biskupem, który stwierdził, że to decyzja matki, ma ją podjąć do poniedziałku. Pozostaje nam wszystkim modlitwa, o którą was wszystkich proszę. J.Malisiewicz (mąż).
****************************************************************************************
25 Kwiecień (Poniedziałek):
<<< ZachecamCieBracie i SiostroDoWspolnejModlitwy dzis o g.21:15 naKtorejBedziemyUwielbiac PANA. ChcemyMuTakzeDziekowacZa wszystkoCzym nasDoswiadcza, boWierzymy ze nawet z pozoru nieprzyjemne dla nas chwile sa potrzebne aby wypelnily sie SPRAWY BOZE (J 9, 2-3). Chcemy takze na tej modlitwie prosic o pomoc dla naszych Siostr: Anny,Aleksandry,Marysi,Wiesi,Janiny,EwelinyOraz Mirki. Szczegoly intencji na naszej stronie:
https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ >>>

01. Intencja naszej Siostry Anny: Proszę o modlitwe za Ciebie Bracie 🙂 (jako podziękowanie, że stworzyłeś tę Wspólnotę), aby Bóg wysłuchał Twoich osobistych modlitw. Dziękuję 🙂 Z Bogiem.
02. Intencja naszej Siostry Aleksandry: Szczęść Boże Łukaszu. Bardzo proszę o kolejna modlitwę wspólnotowa – za Magdę i jej matkę Małgorzatę. Obie maja poważne problemy z kręgosłupem, żyją z ciągłym bólem, nie mogą normalnie funkcjonować, nic zrobić. Proszę dla nich o łaskę zrozumienia swojego stanu w łączności z Chrystusem, jeszcze większa łaskę wiary i głęboka ufność w Boże Miłosierdzie oraz jeśli taka wola Boża o uzdrowienie ich. Ściskam serdecznie 🙂 Bożego powodzenia i prowadzenia Ci życzę! Dziękuje za tak wiele 🙂 Ola F. BMB†
03. Intencja naszej Siostry Marysi: Witaj Łukaszu. Chciałabym poprosić o modlitwe w mojej intencji o uwolnienie z nałogów oraz uwolnienie od osoby która mnie bardzo wykorzystuje jestem zbyt dobra, która mnie oszukuje a także codziennie sprawdza. Jednym słowem jest źle, a ja jestem bardzo smutna w środku, że nie daje rady. Znów zaczyna sie to, od czego uciekłam. Za głosem Jezusa uciekłam od tej osoby, ale On wraca (po co? By znów zabrać na złą stronę?) czuje sie bezsilna proszę o modlitwe za mnie. Marysia. Błogosławionego dnia!
04. Intencja naszej Siostry Wiesi: Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla Mateusza u którego wykryto guz, aby okazał sie niezłośliwy, a także o błogosławieństwo BOŻE dla księdza Wojciecha Stefaniaka niech PAN BÓG błogosławi mu każdego dnia, oraz w intencji Krysi której „skacze” ciśnienie, niech BÓG udzieli jej łaski zdrowia. BÓG zapłać. Pozdrawiam ciepło:) z Panem Bogiem.
05. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
06. Intencja naszej Siostry Eweliny: Drogi Bracie mam kolejne intencje, ostatnio jest ich sporo, tak jakoś się dzieję, że wokół tyle ludzi potrzebuje pomocy, gdybyś mógł zapisać intencje Wojciecha, jutro ma badanie stwierdzające czy nie ma przerzutów nowotworu, jest w depresji, jego cala rodzinę ogarnął okropny lęk prośmy o Boży Pokój dla nich i zdrowie dla Wojtka.
07. Intencja naszej Siostry Mirki: Gorąca prośba. Westchnij proszę do Pana za pewna Mamusie i jej nienarodzone dziecko. Jest w szpitalu, ciąża zagrożona. Mama podkrwawia. Bardzo się martwi. Wesprzyjmy modlitwą. Bóg zapłać.
****************************************************************************************
26 Kwiecień (Wtorek):
<<< Mt 8, 13: Do setnika zaś JEZUS rzekł: Idź, niech ci się stanie, jak uwierzyłeś. I o tej godzinie jego sługa odzyskał zdrowie. // Zapraszam dzisiaj wszystkich chętnych do pomocy o g.21:15. Mianowicie Bracie i Siostro potrzebujemy Twojej wiary, taką jaka miał setnik, oraz Twojej modlitwy która ofiarujemy w intencji córki naszej Siostry Grażyny: Pauliny, aby PAN uwolnił ja od leku, żalu oraz smutku. // Przyjdź, PANIE JEZU! >>>
****************************************************************************************
27 Kwiecień (Środa):
<<< WszystkichKtorzyChca ofiarowacTrocheSwojego czasuJakoWyrazMilosciDo blizniego,zapraszamDoPrzylaczeniaSieDo dzisiejszej wspolnej modlitwy o g.21:15 na ktorej bedziemy wypraszac PANA naszego o rozwiazanie trudnychSprawNaszych Siostr: Renaty,Jolanty,Janiny i Moniki.Szczegoly:
https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ Ap7,12: Błogosławieństwo i chwała, i mądrość, i dziękczynienie, i cześć, i moc, i potęga BOGU naszemu na wieki wieków! Amen. >>>

01. Intencja naszej Siostry Renaty: Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Joanny o uzdrowienie wewnętrzne
02. Intencja naszej Siostry Jolanty: Jest ogromna prośba o modlitwę. Luiza ma 29 lat i czteroletnie dziecko. Teraz jest w pierwszym trymestrze ciąży i zachorowała na ostra białaczkę. Lekarze dają jej 2 tygodnie życia. Potrzebna jest modlitwa.
03. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
04. Intencja naszej Siostry Moniki: Bardzo proszę o modlitwe, miałam 2 krwotok po operacji przegrody nosa, proszę o modlitwe by nie było następnego i dobry Jezus mi pomógł , bo wierze ze może , każda szczera modlitwa będzie przeze mnie doceniona i będę dziękować Bogu za to.
****************************************************************************************
28 Kwiecień (Czwartek):
<<< Zachęcam dzisiaj wszystkich BOŻYCH pracowników do wspólnej modlitwy o g.21:15 w intencjach naszych Sióstr w wierze: Justyny, Natalii oraz Janiny. Szczegóły:
https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-04i/ &&& Nasza Siostra Justyna zawiezie wszelkie intencje do Medjugorie, więcej informacji, oraz e-mail na który można wysyłać intencje w naszych ogłoszeniach: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/05/ogloszenia/ >>>

01. Intencja naszej Siostry Justyny: Mam do Ciebie gorąca prośbę. Jedziemy z początkiem maja ze znajomymi do Medjugorie. Niestety zły już zaczyna nam krzyżować plany. Już jedna rodzina, która miała jechać najprawdopodobniej nie pojedzie. Bardzo potrzebujemy modlitwy. Jedziemy na tydzień, tak by być na objawieniu w dniu 2 maja. Będę bardzo wdzięczna za modlitewne wsparcie Bracie! Niech Was Dobry Bóg i Mateczka prowadzi. Bardzo Wam wszystkim dziękuję i pamiętam w modlitwie.
02. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwe za rodzinę mojego wujka Włodka, ponieważ śmieją sie z Kościoła i chyba jego wnuki są nawet nie ochrzczone. Bóg zapłać!
03. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
****************************************************************************************
29 Kwiecień (Piątek):
<<< Maria SimmaPodkreslala, zePAN BOGnieSkazujeDuszNa pobytWczysccu.Kiedy w chwili smierci czlowiekZobaczyCala prawdeOsobie,wtedy spontanicznieRodziSieWnim pragnienieKoniecznosci oczyszczenia i odpokutowania zaPopelnione grzechy.Wtedy ze wszystkich sil pragnie cierpiecWczysccu, abyDojrzewacDoMilosciWniebie.OczywiscieMozemy imPomoc.DlategoZachecamDoPrzylaczeniaSieDoWspolnejModlitwyO g.21:15 w ich intencji.PolecajmySzczegolnie Zmarlego4dniTemu 29letniegoLukasza >>>
****************************************************************************************
30 Kwiecień (Sobota):
PODZIĘKOWANIE ZA MODLITWĘ NASZEGO BRATA ŁUKASZA: dziękuję ZA wstawiennictwo W MOJEJ intencji EFEKT – przyszłej MŁODEJ MATCE w CIĄGU 2 tygodni Dwukrotnie Zmniejszyły SIĘ zmiany nowotworowe, które JAK wcześniej ORZEKŁO konsylium, zakwalifikowano DO usunięcia operacyjnego wyznaczając poprzednio JUŻ termin przeprowadzenia chirurgicznego ZABIEGU. Dzięki BOGU i naszemu wspólnemu! wstawiennictwu modlitewnemu NIE ma TAKIEJ konieczności NA dzień DZISIEJSZY!!!
01. …I PROŚBA O KOLEJNĄ MODLITWĘ PRZED NASTĘPNĄ KONTROLĄ:
KOLEJNA kontrola dnia 05.05.2016, dlatego dzień, bądź KILKA dni PRZED kontrolą prosimy O kolejne wstawiennictwo W MODLITWIE aby PAN BÓG łaskawy dopełnił SWOJEGO DZIEŁA uzdrawiając JA i by WYDALA na ŚWIAT zdrowe Szczęśliwe dziecko AMEN!

02. Intencja naszego Brata Szymona: Szczęść Boże. Jestem codziennie z Wami i bardzo sie z tego ciesze. Gorąco proszę o modlitwe za Luizę, młodą matkę w ciąży z białaczką. Pozdrawiam z Bogiem.

03.Intencje naszej Siostry Alicji: Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwe w intencji nawrócenia dla mnie i mojej rodziny, a także znalezienia pracy przeze mnie i mojego tatę oraz o pomyślne rozwiązanie sytuacji związanej z przyjęciem mojej siostry do szkoły. Z całego serca dziękuję.

04. Intencje naszej Siostry Wiesi:
-Boże weź w opiekę Bartosza i poprowadź go droga którą mu wyznaczyłeś
-Boże weź w opiekę Martynkę i spraw aby wynik był dobry i nie przeszkodził zostać mama
-Boże otwórz serca moich dzieci na swoja miłość i błogosław im każdego dnia.
-Módlmy się za Marie która przeszła załamanie nerwowe i jest w depresji a obecnie leży w szpitalu psychiatrycznym o równowagę duchowa Boże ty wiesz jak jej pomoc.
Pozdrawiam cieplutko 😊

05. Intencja naszej Siostry Anety [2016.04.29]: Bracie Łukaszu proszę o modlitwę za rodzinę zmarłego brata mojej mamy.Brat mojej mamy, czyli mój wujek Jasiek zmarł około godziny temu, dziś.

06. Intencja naszej Siostry Janiny: Proszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
****************************************************************************************

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Codzienne intencje naszej wspólnoty, Rok 2016 – Intencje naszej wspólnoty:. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „2016.04 – KWIECIEŃ (Intencje naszej wspólnoty).

 1. Mirka pisze:

  Chwała Panu Bogu najwyższemu za Jego dobroć i miłość, jaką nas obdarza😊Niech będzie uwielbiony w sercach tych, którym udziela obficie swoich łask😊i tych, których próśb wysłuchuje😊Chwała Panu!!! Za wszystkie uzdrowienia i rozwiązane problemy😊Dziękujmy Mu!!! Pozdrawiam całym sercem naszą rodzinę smsową😊i życzę błogosławieństwa Bożego😊😊😊

  Polubione przez 1 osoba

 2. Mirka pisze:

  Kochani😊pragnę podzielić się radością, gdyż Pan Bóg przywrócił zdrowie i sprawność fizyczną oraz umysłową mojej teściowej Mariannie, która przeszła udar i była w ciężkim stanie😊wyszła już do domu i dobrze się czuje😊 Chwała Panu Bogu najwyższemu za Jego dobroć i hojność!!!
  Pragnę z serca podziękować za modlitwę naszej rodzinie smsowej 😊Niech Pan błogosławi każdej osobie, która tak gorliwie się angażuje i poświęca czas, aby wstawiać się za naszymi braćmi i siostrami😊
  Wdzięczna Panu Bogu za wszystko Mirka

  Polubione przez 1 osoba

 3. Ewelina pisze:

  Dziekuje wszystkim za modlitwe w intencji mojej bratowej Moniki… Zdala egzamin pisemny przed nia jeszcze ustny we wtorek.. Bog zaplac i prosze o modlitwe takze w intencji wtorkowego egzaminu…. Chwala Panu

  Polubione przez 1 osoba

  • Ewelina pisze:

   Chwala Panu… Monika zostala specjalista, zdala tez ustny… dziekuje wszystkim za modlitwe… Niech ten dar od Boga bedzie wykorzystaany dla jeszcze wiekszej Chwaly Pana

   Polubione przez 1 osoba

 4. Mirka pisze:

  Kochani Siostry i Bracia😊 dobrze, że jesteście😊 Dziękujmy Panu Bogu za łaskę życia, że bardzo nas kocha i wysłuchuje naszych modlitw😊 Radujmy się z Jego zmartwychstania😊 Alleluja!!! Przypominajmy innym, że Wielkanoc się nie skończyła😊😊Jezus żyje!!! Pozdrawiam w Panu naszą wspaniałą rodzinę smsową. Niech dobry Bóg obdarza Was wszystkich swoimi łaskami, a w szczególny sposób błogosławi naszemu Bratu Łukaszowi😊

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s