2016.05 – MAJ (Intencje naszej wspólnoty).

****************************************************************************************
31 Maj (Wtorek):

01. Intencja naszej Siostry Agnieszki: Witam. Na imię mam Agnieszka, trafiłam na Twoją stronę nawet nie wiem jak. W ostatnich miesiącach spotyka mnie wiele nieszczęść, często myślę że Bóg odwrócił się ode mnie i mojej rodziny. Jak jest możliwe abyście pomodlili się w mojej intencji. Pozdrawiam i dziękuję.
02. Intencja naszej Siostry Joli: Bracie bardzo proszę o modlitwe za Małgosię o cud uzdrowienia guza mózgu.
03. Intencja naszej Siostry Wiesi: proszę o modlitwe za moja siostrę Grażynę która leży w szpitalu z podejrzeniem przerzutu, aby PAN BÓG okazał jej miłosierdzie. Pozdrawiam.
04. Intencja naszej Siostry Eweliny: Drogi Bracie proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Izabeli i Krzysztofa, maja ogromne problemy z przebaczeniem i budowaniem relacji Iza już sie chyba podała musli ze to koniec niech Dobry Bóg pomoże im znaleźć rozwiązanie, walczyć o miłość która nigdy nie ustaje. Z PANEM BOGIEM.
05. Intencja naszej Siostry Basi: Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa. By mój mąż odciął w końcu pępowinę od rodziców i zechciał szczerze rozmawiać.
06. Intencja naszego Brata Adama: Proszę o modlitwę o pragnienie modlitwy. Szczęść Boże.
****************************************************************************************
30 Maj (Poniedziałek):
<<< Prośba o modlitwe z ostatniej chwili w zagrożeniu życia od naszej Siostry Anety: „Proszę wstawiajcie sie w modlitwach mam myśli samobójcze konwulsje ciała i straszne oskarżenia.” – to wiadomość od mojego znajomego Mariusza, którą przeczytałam przed chwilą. On prosi o modlitwę mnie, a ja proszę Was <>< >>>

<<< Zachęcam wszystkichChetnychDo wspolnej modlitwy o g.21:15 na której będziemy uwielbiać naszego PANA i dziekowac Mu za wszystkie doświadczenia opisane na naszej stronie przez nasze Siostry: Wiesie, Wiolette, Mirkę, Natalie oraz przez naszego Brata Marcina, gdyż wierzymy i ufamy, ze te wszystkie problemy potrzebne są po to,aby wypełniły się SPRAWY BOŻE, wierzymy także ze PAN z wszystkich tych spraw wyprowadzi samo dobro gdyż właśnie to obiecałSwoim uczniom. >>>

01. Intencja naszej Siostry Wiesi: Proszę o modlitwę w intencji zesłania łaski miłości zgody i pokoju w rodzinie Ali.
02. Intencja naszej Siostry Wioletty: Drogi Bracie bardzo proszę naszą wspólnotę o modlitwę za mnie w dniu 30 maja, gdyż będzie nade mną odprawiana modlitwa o wylanie Ducha Świętego, uczestniczę razem z mężem w rekolekcjach REO i proszę o modlitwe za mnie i mojego męża o obfite dary Ducha Świętego.
03. Intencja naszej Siostry Mirki: Proszę o modlitwę za Anię, aby dobry Bóg uleczył ją z choroby alkoholowej i pomógł odnaleźć sens życia.
04. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwę za moje koleżanki, które chcą zorganizować imprezę, na którą chcą przynieść alkohol i papierosy, nielegalnie zdobyte, aby sie nawróciły i nie zorganizowały tej imprezy.
05. Intencja naszego Brata Marcina: Proszę o modlitwę za mnie o łaskę wiary.
****************************************************************************************
29 Maj (Niedziela):

<<< Prośba o modlitwe (zagrożenie życia): Nasza Siostra Bogumiła prosi o modlitwe za jej dziadka Witka któryTeraz wyjątkowo źle się czuje, dusi się, nie moze spac, nie ma siły iść do lekarza, ogólnie ma problemy z sercem, a za miesiąc czeka Go operacja pęcherza moczowego.Prośba o modlitwe dotyczy także naszegoBrata Maćka który jutro będzie miałUsuwanego guzaZnajdującego się w czaszce.Blogoslawmy ich i módlmy sięZwiaraDo PANA o pomócDlaNaszychBraci.BÓG zapłać! >>>

<<< SpotkajmySięDzisiajWtenSzczególnyDzieńNaWspólnejModlitwie o g.21:15abyTymRazemOnicPANAnaszegoNieProsić,aleAbyMuDziękowaćZaToZePodzielilSieZnamiRadościąIstnienia,aleSzczegolnieDziękujmy MuZaTo zeOddałZaNas swojeZycie, ale takze dziękujmy Mu za wszystko inne,wierzącZeWszystkieNaszeZycioweSytuacjeSaKonieczneDoTego, abyWypełniały się SPRAWY BOŻE
Hbr 13, 6: Śmiało więc mówić możemy: PAN jest wspomożycielem moim, nie ulęknę się, bo cóż może mi uczynić człowiek? >>>
****************************************************************************************
28 Maj (Sobota):
<<< Mt 6, 33: Starajcie się naprzód o Królestwo i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane. // Zapraszam dzisiaj wszystkichTychKtórzy: „najpierw dbają o Królestwo BOŻE” do wspólnej modlitwy o g.21:15,abyWypraszać u naszego PANA uzdrowienieZchoroby nowotworowej mamy naszego Brata Macieja – Marie (rak mózgu), oraz naszego Brata organiste – Mariusza.ZapraszamTychKtórzyNajpierwDbają o KrólestwoBOŻE, gdyż właśnieTymOsobomNasz PAN obiecałPomóc. ><CCC> >>>
****************************************************************************************
27 Maj (Piątek):

ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE:
<<< Zapraszam dzisiaj wszystkich do wspólnej modlitwy o g. 21:15 na której będziemy sie wstawiać w imieniu dusz w czyśćcu cierpiących, aby prosić naszego ADONAI aby skrócił ich czas oczekiwania na wejście do Niebieskiej Ojczyzny. Polecamy szczególnie dusze zmarłych: Stanisławę Wolodzko, Rozalie Polak, Jana Wcześniaka oraz Janinę Kabza. Wieczny odpoczynek racz im dać PANIE, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki. >>>
****************************************************************************************
26 Maj (Czwartek):
<<< ZachęcamCieBracie i Siostro doWspólnejModlitwyOgodz. 21:15ktoraOfiarujemZaWszystkieMamyOrazZaWszystkiePrzyszłeMamy,a takzeZaWszystkiePanieKtóreChcąByćMamami,aleZróżnychPrzyczynNie mogą nimi być, aby dobry PAN błogosławił ich zyciu, aby umacniał je w znoszeniu wszystkich ziemskich trudów, doprowadzając je do osiągnięcia wiecznego szczęścia czyli zbawienia. // Ps 100, 5: Albowiem dobry jest PAN, łaskawość Jego trwa na wieki, a wierność Jego przez pokolenia. >>>
****************************************************************************************
25 Maj (Środa):

<<< Zachecam dzisiaj wszystkich BOZYCH pracownikow do przylaczenia sie do wspolnej modlitwy o g.21:15 w intencjach naszych Siostr w wierze: Joli, Lidii, Anny, Mirki, Ewy oraz Wiesi. Szczegóły dzisiejszych intencji: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-05i/ Prosmy naszego ADONAI i wierzmy ze także i z tych spraw PAN wyprowadzi dobro, tak jak to obiecal wszystkim tym którzy najpierw dbaja o KROLESTWO BOZE. >>>

01. Intencja naszej Siostry Joli: Proszę o modlitwę za Beatę by miała siłę przerwać znajomość która zagraża jej małżeństwu.
02. Intencja naszej Siostry Lidii: Proszę o modlitwę za o. Filipa, który chce wystąpić z zakonu. Niech Pan Bóg rozświetla mroki Jego serca, daje dobre natchnienia i by umiał odczytać Boże Słowa w swoim sercu.
03. Intencja naszej Siostry Anny: Łukaszu, chcialam Cię prosić o dołączenie modlitwy za Dominika, rocznego braciszka Amelki. U niego wyszło dziś zapalenie oskrzeli (początek), ale to nie o to chodzi. Zwróciłam uwagę lekarzowi, że ma coraz bardziej wyłupiaste jedno oczko. Zalecił USG głowy żeby w najgorszym wypadku wykluczyć guza umiejscowionego za okiem. Proszę o modlitwę żeby nie było u niego żadnego guza. A z USG trzeba przecież czekać aż wyzdrowieje z zapalenia oskrzeli. Przed chwilą na jego rączce i na moim ubraniu pojawiło się coś, co wygląda jak krew. Nie ma żadnego skaleczenia, a ja nie wiem co to, być może to sos z obiadu, ale pewności nie mam, bo wygląda jak krew. Obserwuje. Proszę o modlitwę żeby był zdrowy. Łukaszu, zaczęło się u nas sypać zdrowotnie, oby dobrze sie skończyło, wiele we mnie niepokoju.
04. Intencja naszej Siostry Anny: Łukaszu, proszę dopisz intencje za mojego męża Grzegorza. On nie leczy zapalenia ucha, jakiś czas temu zaczął tracić słuch w jednym uchu i dalej nie leczył, ze samo przejdzie. Dziś całkiem nie słyszy na jedno ucho i traci słuch w drugim, nie może ruszać głową i pojechał do pracy. Proszę o światło dla niego żeby pojechał do lekarza i o zdrowie, żeby odzyskał słuch i żeby nic więcej się nie stało. I cały czas proszę o modlitwe o pomyślne leczenie zapalenia płuc u Amelki. Dziękuję.
05. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu otrzymałam taką prośbę, czy nie jest to czasem kolejny raz, może Ty lepiej pamiętasz „Jest ogromna prośba o modlitwe. Luiza ma 29 lat i czteroletnie dziecko. Teraz jest w pierwszym trymestrze ciąży i zachorowała na ostra białaczkę. Lekarze dają jej 2 tygodnie życia. Potrzebna jest modlitwa. O. Sylwester”.
06. Intencja naszej Siostry Ewy: Proszę o modlitwę – aby objawił się Duch Prawdy na sprawie sadowej Anny, proszę przez wstawiennictwo bł. Jerzego Popiełuszko, który umarł za prawdę.
07. Intencja naszej Siostry Wiesi: Boże otocz opieką Małgorzatę która choruje na grzybice płuc i ma astmę oraz jej dzieci Malwinkę i Łukasza korzy też chorują na astmę.
****************************************************************************************
24 Maj (Wtorek):
<<< ZapraszamCieBracie i SiostroDoWspolnejModlitwy o g.21:15 naKtorejBedziemyDziekowacNaszemu ADONAI zaDoswiadczenia dzisiejszegoDnia,boWierzymyZeNawetZpozoru nieprzyjemneDlaNasChwileSaPotrzebneAbyWypelnilySie SPRAWY BOZE (J 9,2-3). Dziekujmy rowniez i wierzmy, ze także z polecanych spraw naszych Siostr: Eweliny, Izy oraz Anny, PAN wyprowadzi dobro, bo wlasnie toObiecałTymKtórzyZa Nim idą.Szczegoly:
https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-05i/ >>>

01. Intencja naszej Siostry Eweliny: Drogi Bracie proszę o to byś zapisał na listę intencji modlitwę za mojego kuzyna chorego na nowotwór żołądka który jest tak umiejscowiony że podobno nie można go usunąć przyjął chemie, ale wyniki sie pogarszają. Jarek jest ojcem i mężem i naprawdę bardzo dobrym człowiekiem, mam nadzieje ze NASZ KRÓL go uzdrowi. Pozdrawiam w Panu.
02. Intencja naszej Siostry Eweliny: Drogi Bracie, Daniel za którego modliliśmy się dwa razy wzbudził się ze śpiączki, ale bardzo potrzebna jest dalsza modlitwa bo nie wiadomo czy odzyskał świadomość, nie mówi, nie rusza sie, wiec nie wiadomo co będzie dalej. Proszę dopisz tą intencje do modlitwy za Jarka która ma być dzisiaj. Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM W PANU.
03. Intencja naszej Siostry Izy: Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża, który zostawił rodzinę dla swojej kochanki – o jego nawrócenie i przemianę serca oraz za moja córeczkę i za mnie.
04. Intencja naszej Siostry Anny: Łukaszu, podziękuj proszę wszystkim w moim imieniu, a w szczególności siostrze Kasi za cenna poradę. Udało się zbić gorączkę, a później sprawnie załatwić pomoc lekarza. Lekarka stwierdziła obustronne zapalenie płuc. Leczenie na szczęście w domu, nie trzeba w szpitalu. Proszę o dalszą modlitwę za pomyślne leczenie i bardzo, bardzo dziękuję.
****************************************************************************************
23 Maj (Poniedziałek):
<<< Prośba o modlitwe z ostatniej chwili od naszej Siostry Anny: Lukaszu, bardzo prosze o modlitwe za moja coreczke Amelke (3 lata), dostala nagle 40,5 stopni goraczki, i nie moge zbic. // Mt 8, 13: Do setnika zaś JEZUS rzekł: Idź, niech ci się stanie, jak uwierzyłeś. I o tej godzinie jego sługa odzyskał zdrowie. // więc także i my, jeżeli nazywamy się „wierzący”, wierzmy ze wlasnie w tej godzinie otrzymamy to o co prosimy. Marana Tha!!! >>>

<<< Modlitwę którą jakiś czas temu ofiarowalismy za Kamila aby oderwal sie od nalogu narkotykowego przyniosla dobry skutek, mozna powiedziec ze wyszedl z tego, jednak ze względu na to ze kiedyś był zamieszany w satanizm i praktykował wychodzenie z ciała, ma czesto manifestacje demoniczne, a wczoraj podczas snu mimowolnie ponownie wyszedl z ciala, poznajac imie demona ktory najprawdopodobniej odpowiedzialny jest za cale to zlo – lewiatan. (c.dalszy za chwilę) >>>

<<< Jednorazowa modlitwa za pewne nie wystarczy, dlatego oprócz dzisiejszej wspólnej modlitwy w jego intencji o g.21:15 zachęcam z Bratem Wojtkiem (któryPrzekazał mi teWszystkie informacje), aby ofiarowaćWintencji Kamila jakakolwiek formę postuLub kilkuDniowąModlitwe. Nasz Brat WojtekRozpoczął dziś NowennePompejanska w intencji uwolnienia Kamila ktoryWsrodeMaSpotkanie z egzorcysta. // Mt 17, 21: Ten zaś rodzaj złych duchów wyrzuca się tylko modlitwą i postem. >>>
****************************************************************************************
22 Maj (Niedziela):
<<< Zapraszam wszystkich chętnych w ten szczegolny dzien, do wspólnej modlitwy o g.21:15 na której będziemy dziękować naszemu PANU za wszystkie Doświadczenia minionego tygodnia, ponieważWierzymy, ze miały one miejscePoToAbyWypełniły się SPRAWY BOŻE. Pragniemy takżeOfiarować te modlitweWintencjiNaszej Siostry Gosi,abyJutrzejsze badaniaPrzyniosłyRadosc, orazZa ksiedza z Diecezji kieleckiej Pawla Samiczaka ktoryBardzoTejModlitwy potrzebuje (Nie znamy szczegolow) >>>
****************************************************************************************
21 Maj (Sobota):
<<< 1Kor8,3: Jeżeli zaś ktoś miłuje BOGA, ten jest również uznany przez BOGA. //Zapraszam wszystkich chetnych do przylaczenia sie do dzisiejszejModlitwy o g.21:15 naKtórejBędziemy wspólnieUwielbiaćNaszego ADONAI, dziękując Mu za wszelkie laski, będziemy także wypraszac o kolejne laski,o które proszą nasze Siostry w wierze: Ania,Grażyna,Anna,NataliaOraz Beata. Szczegóły: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-05i/ ><CCC> Pozdrawiam Was w PANU! >>>

01. Intencja naszej Siostry Ani: Bracie, proszę o modlitwę za Jezualia. To taka akcja w Toruniu dla katolickich studentów i sposób na pokazanie młodym, że nasza wiara nie jest tylko zakazami, ale także radością. Pamiętam także o Tobie Bracie. Udanego odpoczynku i niech Pan Cie strzeże.
02. Intencja naszej Siostry Grażyny: Szczęść Boże. Bracie Łukaszu, proszę o modlitwę i pomoc duchową dla mojej chrześniaczki Doroty Wawrzynek, w nocy śnią sie jej koszmary. Proszę także o modlitwę w intencji mojej córki Pauliny o pomoc w egzaminach. Z serca dziękuję. Ciocia i mama.
03. Intencja naszej Siostry Anny: Proszę o modlitwę za syna znajomej mojego taty. Na juwenaliach został pobity. Leży w szpitalu.
04. Intencja naszej Siostry Natalii: Ponownie proszę o modlitwe za mnie, ponieważ przez jakiś czas trudno modli mi sie różańcem, wiem, ze szatan kusi, ale jest to ciężkie.
05. Intencja naszej Siostry Beaty: Drogi bracie błagam jak najszybciej o modlitwę za moją mamę Halinę która w sobotę dostała rozległego udaru mózgu, wierzymy w cud i modlimy się, wesprzyjcie moją rodzinę modlitwą, aby mama wyzdrowiała, ma dopiero 64 lata, niech Pan Bóg pozwoli jej z nami zostać. Bóg Zapłać.
****************************************************************************************
20 Maj (Piątek):
ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE:

<<< Zapraszam dzisiaj wszystkich BOŻYCH pracowników do wspólnej modlitwy o godzinie 21:15 na której będziemy wypraszać naszego Mistrza nad Mistrzami o jak najszybsze dołączenie wszystkich dusz czyśćcowych do niebieskiej ojczyzny. //
Na 1, 3: PAN jest cierpliwy, ale i potężny siłą; a oczyszczaj ac – nikogo nie zostawia bez kary. Wśród burzy i wichru Jego droga, a chmury – pyłem nóg Jego. ><CCC> >>>
****************************************************************************************
19 Maj (Czwartek):
<<< Bracie i Siostro! Potrzebujemy TwojegoCzasu! czasuKtóryWykorzystamyNaWspólnaModlitwe(dzis o g.21:15)naKtórejBędziemy uwielbiaćNaszego ADONAI (abyOkazaćAkceptacjęTegoWszystkiego coPAN dopuszcza),prosząc JednoczesnieOpomocWsprawachNaszychSióstr: Mirki,Eweliny,Moniki,Natalii orazAleksandry.Szczegóły: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-05i/ Pwt 16, 20: Dąż wyłącznie do sprawiedliwości, byś żył i posiadł ziemię, którą ci daje PAN, BÓG twój >>>

01. Intencja naszej Siostry Mirki: Bardzo proszę za tatę koleżanki bo jest po operacji przepukliny miał zastrzyk w kręgosłup i nie ma czucia od rana chwała Panu.
02. Intencja naszej Siostry Eweliny: Drogi Bracie chciałabym prosić o modlitwę za Władysławę o pokój serca dla niej, cierpliwość w realizacji swojego powołania opieki nad chorym mężem jednocześnie proszę o modlitwe w intencji Stanisława aby Dobry Bóg obdarzył go zdrowiem Z PANEM BOGIEM.
03. Intencja naszej Siostry Moniki: Proszę zapisz na wolny termin intencje za Krzysztofa który zmaga sie z depresja by dobry Bóg dal mu zdrowie gdyż chce on założyć rodzinę opartą wlasnie na Bogu a choroba odbiera mu chęci do życia. Wielkie Bóg zapłać.
04. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwę za mnie, bo szatan psuje we mnie uczucia do mojego taty.
05. Intencja naszej Siostry Aleksandry: Szczęść Boże Łukaszu. Chciałabym bardzo prosić o dołączenie do dzisiejszych intencji modlitwy wspólnotowej jeśli jest jeszcze miejsce, prośbę o dalsza opiekę Boża nad mężem Pawłem, zwłaszcza w czasie piątkowej operacji; nad nim i nad lekarzami. Niech wypełnia sie Boże plany. Ściskam serdecznie z BMB† . Ola F. Bóg zapłać!
****************************************************************************************
18 Maj (Środa):
<<< Szczęść BOŻE Bracie i Siostro! Zachęcam Cie do przyłączenia się do naszej wieczornej wspolnotowej modlitwy o godzinie 21:15 która ofiarujemy w podzięce za wszystkie doświadczenia poprzez które dokonują się „SPRAWY BOŻE” wierząc ze ze wszystkiego PAN wyprowadzi dobro, szczególnie mając na myśli sprawy polecane nam dzis przez nasze Siostry: Annę, Marysię, Anie oraz naszego Brata Adama. Szczegóły:  https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-05i/ >>>

01. Intencja naszej Siostry Anny: Łukaszu, chcialam Cię prosić o ponowne dopisanie do intencji modlitwy za pana z komisu w Krakowie, chorego na nowotwór. Wszyscy mówią, że jest coraz gorzej, lekarze nie dają żadnych nadziei. Żona cały czas walczy, nie poddaje się, zamówiła olejek z medycznej marihuany, robi co może. Niech Pan go uzdrowi, niech cofnie nowotwór. I dodatkowo za zdrowie Mirosława, Danuty, Andrzeja, oraz małej Amelki, małej Danusi, małej Zosi i Grzegorza, którzy mają rożne problemy zdrowotne i za małego chłopca na wózku inwalidzkim. Dziękuję.
02. Intencja naszej Siostry Marysi: Witaj Łukaszu chciałabym prosić o modlitwę o Dary Ducha Świętego i błogosławieństwo i zdrowie dla Kingi i jej rodziny, oraz dla Moniki i jej rodziny, a także dla Mnie i mojej całej rodziny. Bóg zapłać.
03. Intencja naszej Siostry Ani: Proszę Ciebie dzisiaj o modlitwe za mnie. Mam problem z zaliczeniem laboratorii. Aby Duch Święty oświecał mój umysł podczas nauki oraz pisania wejściówki. Pamiętam także o modlitwie za Twoją działalność. Wszystkiego dobrego Bracie i dziękuję, że jesteś!
04. Intencja naszego Brata Adama: Proszę o modlitwę o zmianę pracy.
****************************************************************************************
17 Maj (Wtorek):
<<< Prośba o modlitwe z ostatniej chwili od naszej Siostry MarysiDlaTych ktorzyMajaWolnyCzas (zagrożenie życia): Bracie Łukaszu czy mogłabym prosić o pilna modlitwe za 4letnia Emilkę – od wczoraj popołudniu jest w szpitalu dostała bólu brzuszka po lewej stronie będąc u pediatry – lekarze na razie jąBadają chcą dowiedzieć sie o przyczynę. Dodatkowo stwierdzili zapalenie oskrzeli.
Niech Anioł Stróż ma Ja w opiece a Dobry Pan dal jej zdrowie i blogoslawienstwo >>>

<<< Zachęcam Cie BOŻY pracowniku do wspólnej modlitwy uwielbienia naszego ADONAI o g.21:15 na której będziemy wspólnie dziękować Mu za wszystkie doswiadczeniaDzisiejszego dniaOrazZaDoswiadczenia wymienionePrzezNasze Siostry: Natalie,Gabriele,Wandę,Mirkę,Jolante,Ole orazNaszego Brata Wojtka,werzacZe wszystkoToJestJego wspanialymBOZYMplanem iZeZeWszystkiego PANwyprowadziDobro. Szczegóły: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-05i/ Marana tha!!! >>>

01. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwe za moje koleżanki i kolegów, ponieważ maja zaledwie 15 lat, a pala i pija alkohol 😦
02. Intencja naszej Siostry Gabrieli: Proszę o modlitwe o łaskę uwolnienia od kłopotów finansowych i dar miłości w moim życiu. Prosi Gabriela
03. Intencja naszej Siostry Wandy: Szczęść Boże. Prośba o modlitwe za Weronikę, rak złośliwy, stan bardzo ciężki prosi siostra Wanda. Bożego dnia.
04. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu drogi:)módlmy się za Teresę chorą na Alzheimera, która nie może wyleczyć się z zapalenia płuc. Niech Pan Bóg przyjdzie do niej z łaską zdrowia. Módlmy się też za lekarza Krzysztofa, który społecznie wiele czasu poświęca ludziom chorym na nowotwory, aby dobry Bóg obdarzył go obfitym błogosławieństwem i był przy nim obecny podczas obrony doktoratu.
05. Intencja naszej Siostry Jolanty: Bracie Łukaszu proszę o modlitwę o dobrego męża dla mnie. Pragnę poznać mężczyznę, który żyje tymi wartościami co ja, dla którego Bóg jest na pierwszym miejscu w życiu. Dziękuję!
06. Intencja naszej Siostry Oli: Łukaszku proszę o wsparcie modlitewne. Przesyłam Ci wiadomość od mojej przyjaciółki: „Olu proszę Cię i cała Twoja wspólnotę i wszystkich kto może o modlitwe za mnie. Za mój jutrzejszy zabieg (czyli dzisiaj – wtorek), na kolano. Mam mieć rekonstrukcje ścięgien. Bardzo sie boje …proszę pomódlcie sie o opiekę za mną i za tymi lekarzami żeby dobrze operowali…” Bóg zapłać
07. Intencja naszego Brata Wojtka: Błagam Bracie o modlitwe za mnie, żeby dziewczyna do mnie wróciła.
****************************************************************************************
16 Maj (Poniedziałek):
<<< Zachęcam dzisiaj wszystkich do WspolnejModlitwy o g.21:15 w intencji OprawnaOchroneNienarodzonych dzieci. Inicjatywa modlitewnaMaBycTakzeAktem solidarnosci z MaryWagner i LindaGibbons. KanadyjskieObronczynieZycia saWiezioneZaTo,zePrzed klinikamiAborcyjnymiPrzekonujaKobiety,byNieZabijalySwoichNienarodzonychDzieci.//Módlmy się także o zdrowie dla Pawła. Szczegóły: http://www.siepomaga.pl/obudzic-pawla // Mt 11, 6: A błogosławiony jest ten, kto we Mnie nie zwątpi. >>>
****************************************************************************************
15 Maj (Niedziela):

<<< Siostry i Bracia, zachęcam was wszystkich do wspólnej modlitwy o g.21:15 o świętość kapłańskiego życia i posługiwania, nie ustawajmy w tej modlitwie!!! 1 Tm 3,8: Diakonami tak samo winni być ludzie godni, w mowie nieobłudni, nie nadużywający wina, niechciwi brudnego zysku, 1 Tm 3,9: [lecz] utrzymujący tajemnicę wiary w czystym sumieniu. 1 Tm 3, 10: I oni niech będą najpierw poddawani próbie, i dopiero wtedy niech spełniają posługę, jeśli są bez zarzutu. >>>
****************************************************************************************
14 Maj (Sobota):
<<< Zachęcam Cie Bracie i Siostro doPomocyW modlitwieDziś o g.21:15 na którejBędziemyDziękować PANUzaWszystkieNasze życioweDoświadczenia,ale także (na prośbęKilkuOsób z naszej grupy),będziemy prosić o łaskęPrawdziwego nawroceniaDlaMateuszaZe świadectwa: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2015/12/08/potrojny-bozy-znak/ oraz o pomocWsprawachPolecanychPrzezNaszeSiostry: Mirki, Anny, Hanny, Jolanty, Anny oraz naszych Braci: Pawła i Szymona.SzczegolyNaStronie >>>

01. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu:)módlmy się za rodzeństwo: Marysię i Franusia, którzy ciągle chorują, oby dobry Bóg obdarzył ich łaską zdrowia i umocnił i pocieszył przejętych tą sytuacją rodziców oraz babcię:)bardzo serdecznie pozdrawiam.:) wdzięczna Panu Bogu za wszystko.
02. Intencja naszej Siostry Anny: Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Marka, który został pogryziony przez psa w prawa dłoń. Marek już tydzień leży w szpitalu, rana źle się goi. Jest zakażenie tkanek i nie wiadomo jaki zastosować antybiotyk. W modlitwie proszę o łaskę powrotu do zdrowia.
03. Intencja naszej Siostry Hanny: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS, ŁUKASZU MAM PROŚBĘ , BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ ZA ANIĘ, KTÓRA CHORUJE NA STWARDNIENIE ROZSIANE, WSPANIAŁA OSOBA , TAK BARDZO CIERPI ORAZ ZA WANDĘ , KTÓRA MA WADĘ SERCA I CZEKA NA OPERACJĘ, JA CODZIENNIE MODLĘ SIĘ W INTENCJACH WSPÓLNOTY, OTRZYMUJĘ INTENCJE OD MIRKI Z KOLNA, BÓG ZAPŁAĆ WIEM, ŻE SIĘ NIE ZAWIODĘ, NIECH WAS PAN BŁOGOSŁAWI I STRZEŻE, A MARYJA KRÓLOWA NASZA I MATKA NIECH WAS OKRYJE SWOIM PŁASZCZEM.
04. Intencja naszej Siostry Jolanty: Bracie Łukaszu proszę o modlitwę za mnie o żywą wiarę i sile do walki z pokusami.
05. Intencja naszej Siostry Anny: Drogi Bracie. Jakiś czas temu modliliśmy się za nowo narodzonego Szymona który ma jedna nerkę. Nerki są dwie, ale zrośnięte, pracują dobrze, nie ma stanu zapalnego, ale proszę za modlitwę za małego ponieważ bardzo dokuczają mu kolki, proszę także o modlitwę za mojego syna, który jest zagrożony z 4 przedmiotów, niech Pan otworzy mu umysł na naukę i niech z Jego pomocą Adrianowi uda się nadrobić zaległości. P.S. Jaśminka rozrabia, została jej tylko duża blizna na skroni 🙂
06. Intencja naszego Brata Pawła: Proszę o modlitwę w moich intencjach, pozdrawiam.
07. Intencja naszego Brata Szymona: Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże dla Dominiki Kasi i Weroniki które lada dzień wydadzą na świat dzieciątko. Pozdrawiam, Ave Maryja z modlitwa Szymon.
****************************************************************************************
13 Maj (Piątek):
ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE:
<<< Mdr 3, 5: Po nieznacznym skarceniu dostąpią dóbr wielkich, BÓG ich bowiem doświadczył i znalazł ich godnymi siebie. // Bracie i Siostro! zachęcam cię do wspólnej modlitwy,dziś o g. 21:15 do naszego miłosiernego OJCA, aby jak najszybciej pozwolił duszom swoich zmarłych sług i służebnic, oglądać Jego chwałę. Polecajmy w naszej modlitwie szczególnie dusze zmarłych: Józefa Wcześniaka, Kazimierza Skorupę, Izabelę i Martynkę Fraczek oraz Edmunda Kabze. >>>
****************************************************************************************
12 Maj (Czwartek):
<<< Wszystkich którzy chcą ofiarować miłość naszym bliźnim, zapraszam do wspólnej modlitwy o g.21:15, na której będziemy wypraszać naszego ADONAI o pomoc w sprawach naszych sióstr: Anety, Eweliny oraz Niny. Szczegóły intencji: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-05i/ Ps 100, 4: Wstępujcie w Jego bramy wśród dziękczynienia, wśród hymnów w Jego przedsionki; chwalcie Go i błogosławcie Jego imię! <>< >>>

01. Intencja naszej Siostry Anety: Drogi Bracie Łukaszu. Mam do Ciebie pytanie Czy byłoby to możliwe, żeby cała grupa modlitewna pomodliła się za mnie 12 Maja, bo mam w tym dniu mam urodziny. A dobry Bóg wie czego trzeba. Z Bogiem 🙂
02. Intencja naszej Siostry Eweliny: Drogi Bracie niedawno prosiłam o modlitwę za Daniela który stracił przytomność, pomyślałam że ponowie prośbę o modlitwe bo w Panu tylko nadzieja, lekarze nie znaleźli przyczyny obrzęku mózgu, chcą go wzbudzić ze śpiączki farmakologicznej, ale się nie udaje, kazali bliskim pogodzić sie z myślą że to koniec proszę Cię Bracie żeby jeszcze raz pomodlić się za tego człowieka bo tylko w BOGU nadzieja, ja wierze że cuda sie zdarzają!
03. Intencja naszej Siostry Niny: Proszę o modlitwę za Bożenę, musi żyć, ma dla kogo, samotnie wychowuje córkę.
****************************************************************************************
11 Maj (Środa):
<<< Zachęcam dzisiaj wszystkichBOŻYCHpracownikówDoWspolnej modlitwy o g.21:15 w intencjach naszych Sióstr w wierze: Wiesi, Beaty, Elżbiety, Mirki, Natalii, Justyny, Joli, oraz naszego Brata: Wojtka, ufając zarazem ze ze wszystkiego nasz PAN wyprowadzi dobro gdyż tak nam obiecał gdy chodził po ziemi. Szczegóły intencji: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-05i/ Ps 51, 8: Oto Ty masz upodobanie w ukrytej prawdzie, naucz mnie tajników mądrości >>>

01. Intencja naszej Siostry Wiesi: Boże obdarz moja córkę i zięcia łaską miłości i wzajemnego szacunku względem siebie.
02. Intencja naszej Siostry Beaty: Szczęść Boże. Proszę modlitwe aby DUCH ŚWIĘTY prowadził mnie i męża a zwłaszcza moje dzieci, aby sprawy finansowe sie ułożyły, a także abym dostała prace dorywcza. Proszę również o wstawiennictwo dla mojej cioci Heleny. Bóg zapłać za każdą modlitwe. Niech Bóg wszystkim wynagradza. Szczęść Boże.
03. Intencja naszej Siostry Elżbiety z Niemiec: Szczęść Boże!!! Proszę o wsparcie modlitewne, za mojego syna DAMIANA W intencji Uzdrowienia, uleczenia ciała i duszy. Uwolnienia od złych duchów i złych ludzi, którzy dopuścili sie do okrutnego bezprawia, skrzywdzony, poraniony, pobity i uszkodzony i uwolnienia od obciążeń i przekleństw rzuconych przez kapłana przy spowiedzi. O Niepokalana Maryjo, Oblubienico DUCHA ŚWIĘTEGO, Współodkupicielko i Pośredniczko, wszystkich łask, proszę złóż tą intencje przed tron OJCA Niebieskiego i Twego syna i uproś szczególne laski, środki i odwagę do wypełnienia Bożej woli dla mojego zrozpaczonego dziecka.
04. Intencja naszej Siostry Justyny: Jeżeli ktokolwiek może to błagam niech się pomogli za moim synem bo płacze i uczy się matematyki by Pani którą go uczy zrozumiała go i spojrzała Bożym wzrokiem .nasza nadzieja tylko w Bogu!!!!!!!!!!!!!!!!
05. Intencja naszej Siostry Mirki: Proszę o modlitwę za mojego syna Michała leci na Bahama i córkę Justynę leci do Chin by Pan prowadził ich w tym czasie pobytu Chwała Panu
06. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwę za moja ciocie Jadwigę i jej rodzinę, ponieważ nie utrzymuje kontaktu ze swoja matka i nasza rodzina
07. Intencja naszej Siostry Joli: Jest ogromna prośba o modlitwę. Luiza ma 29 lat i czteroletnie dziecko. Teraz jest w pierwszym trymestrze ciąży i zachorowała na ostra białaczkę. Lekarze dają jej 2 tygodnie życia. Potrzebna jest modlitwa. Łączmy się w modlitwie.
08. Intencja naszego Brata Wojtka: Szczęść Boże, jakiś czas temu modliliśmy sie za Kamila uzależnionego od narkotyków. Otóż Kamil nie bierze już od 3 tygodni. Módlmy sie proszę o to żeby pozostał w dobrym nawyku i wierze, módlmy sie także za jego rodzinę i za rodzinę Kasi i jej brata, narkomana również Kamila.
****************************************************************************************
10 Maj (Wtorek):
<<< Bracie i Siostro! Zachęcam Cie abyś oddał/a dziś o g.21:15 trochę swojego wolnego czasu naWspólna modlitweUwielbienia, na której będziemy dziękować naszemu ADONAI za wszystkie „BOŻE SPRAWY” których mamy zaszczyt doświadczać. Dołączmy sie także doPodziekowanNaszej Siostry Wiesi która tak jak my, wierzy, zeNawet z braku sił jej męża doWalki z alkoholem, PAN wyprowadzi dobro. // Tb 3, 16: I tej godziny modlitwa obojga została wysłuchana wobec majestatu BOGA. >>>
****************************************************************************************
09 Maj (Poniedziałek):
<<< Wszystkich którzy chcą ofiarować miłość naszym bliźnim, zapraszam do wspólnej modlitwy uwielbienia naszego ADONAI (g.21:15), na której będziemy także wypraszać Najwyższego o pomoc w sprawach naszych Sióstr: Marysi, Kasi, Mirki oraz Wiesi. Szczegóły intencji na stronie: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-05i/ Ps 51, 5: Uznaję bowiem moją nieprawość, a grzech mój jest zawsze przede mną. <>< >>>

01. Intencja naszej Siostry Marysi: Chciałam prosić o modlitwe za Naszą wspólnotową Siostrę Monikę. O światłość w życiu , o Dary Ducha Świętego, o spokój, o dobre rozeznanie swojego powołania, aby Dobry PAN pokazał Jej co jest ważne w życiu i jak wielka jest Jego Miłość wobec Nas i by Monika umiaka to przyjąć. O błogosławieństwo Boże dla Niej i rodziny.
02. Intencja naszej Siostry Kasi: Proszę o modlitwe w intencji uzdrowienia moich emocji i wspomnień – zranień zadanych przez rodziców.
03. Intencja naszej Siostry Mirki: Bracie kochany:)proszę o modlitwę za Marylę, która od roku ciężko choruje i ma wyniszczony organizm, oby dobry Bóg obdarzył ją łaską zdrowia. (Jest to rak mózgu, Maryla jest w ciężkim stanie). Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. Twoja kochająca siostra.
04. Intencja naszej Siostry Wiesi: Łukaszu:) mam podziękowanie za modlitwe oraz kolejną intencje od Wiesi: Dziękuje Ci Boże za ocalenie życia dla Stanisława i proszę o dalszą opiekę. Proszę także o łaskę miłości dla Marysi, aby umiała pokochać rodziców adopcyjnych.
****************************************************************************************
08 Maj (Niedziela):
<<< Kochani! Proponuje abyśmy spotkali sie dziś o g.21:15 jak najwiekszaGrupaNaWspolnej modlitwie,abyPodziekowac naszemu MISTRZOWI za zycieKtorymNasObdarzyl, oraz za wiare ktora wcale nie musi bycBezPodstawna, gdyz jakSieOkazuje,glebsze poznawanie Jego SLOWA uswiadamia,ze rzeczywiscie jest to BOŻE SLOWO! dlatego dziekujmy Mu rowniez wlasnieZa to SLOWO ktore dzis mozemy poznawac oraz nim sie fascynowac: Badz uwielbiony PANIE JEZU, Tobie oddajemy cala Chwale!!! >>>
****************************************************************************************
07 Maj (Sobota):
<<< Zapraszam dzisiaj wszystkich do wspólnej modlitwy o g.21:15 na której będziemy dziękować naszemu ADONAI za doświadczenia naszego Brata Jakuba oraz naszych Sióstr: Mirki, Gosi i Janiny, ufając ze wszystkie te sytuację są po to, aby wypełniły się sprawy BOŻE. Jednocześnie wierzymy ze ze wszystkiego PANwyprowadziDobro. Szczegóły: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-05i/ Ps100,2: służciePANU z weselem!WśródOkrzykówRadościStawajciePrzedNim! >>>

01. Intencja naszego Brata Jakuba: Dzień dobry. Proszę o modlitw za mojego młodszego brata Maćka, który w najbliższy poniedziałek ma mieć operacje usuwania guza zlokalizowanego w czaszce. Prośmy Dobrego Pana aby zadziałał w tej sprawie swoją Boża Mocą oraz dodał więcej wiary i spokoju ducha moim bliskim oraz mi.
02. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu:)proszę o modlitwę za Krystynę, która 16 maja będzie miała operację na zaćmę. Bardzo serdecznie pozdrawiam:)i życzę Bożej obecności w każdej chwili życia.
03. Intencja naszej Siostry Gosi: Proszę o modlitwe za kleryka diecezji Kieleckiej: Adriana Stępnia który, 28 Maja przyjmie święcenia prezbiteriatu, by dobrze przygotował się do kapłaństwa i o potrzebne laski… Bóg zapłać.
04. Intencja naszej Siostry Janiny: Poproszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, aby dobry BÓG dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
****************************************************************************************
06 Maj (Piątek):
ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE:
<<< 1 Kor 3, 15: ten zaś, którego dzieło spłonie, poniesie szkodę: sam wprawdzie ocaleje, lecz tak jakby przez ogień. //
Bracie i Siostro! zachęcam cie do wspólnej modlitwy dziś o g. 21:15 do naszego miłosiernego OJCA, aby udzielił duszom swoich zmarłych sług i służebnic, odpuszczenia wszystkich grzechów, aby jak najszybciej mogły one oglądać chwałę naszego ADONAI. Polecajmy PANU szczególnie dusze: Szczepana (60 lat), Karolinkę (13 lat) oraz Dominikę (28 lat) >>>
****************************************************************************************
05 Maj (Czwartek):
<<< ZachęcamWszystkichDo przyłączenia się do naszej wspólnotowejModlitwy o g.21:15 naKtórejBedziemy dziękować PANU zaTrudneSytuacjeOpisane przezNaszeSiostry: Anetę, Annę, Jolantę, Kasie, Janinę orazPrzezNaszychBraci: Pawła i Wojtka, ufając i wierząc, ze zeWszystkiego PAN wyprowadzi dobro. Szczegóły na naszej stronie.//Nasza Siostra Monika zachęca do „Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego”. Szczegóły: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/05/ogloszenia/ >>>

01. Intencja naszej Siostry Anety: Bardzo proszę o modlitwę za bardzo bliską mi osobę, nauczycielkę Panią Annie z Będzina, która ma raka płuc, jeździ do Krakowa leczyć się. Dobrej Nocy Bracie Łukaszu <>< Ps. Przed chwilą dowiedziałam że moja nauczycielka jest chora.
02. Intencja naszej Siostry Anny: Proszę o modlitwe w intencji Gosi i Leszka i ich zagrożonego małżeństwa.
03. Intencja naszej Siostry Jolanty: Proszę o modlitwe za kryzys w małżeństwie Beaty i Michała. Bóg zapłać za każdą modlitwe.
04. Intencja naszej Siostry Kasi: Proszę o modlitwe o uwolnienie z nałogów dla Mojego brata. Łączę się w modlitwie z Wami.
05. Intencja naszej Siostry Janiny: Poproszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, aby dobry BÓG dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
06. Intencja naszego Brata Pawła: Bardzo proszę o modlitwe w moich sprawach.
07. Intencja naszego Brata Wojtka: Szczęść Boże , mam prośbę o modlitwe w intencji Kamila który jest uzależniony od narkotyków i jest niewierzący i jego siostry Kasi której niewiele brakuje do nawrócenia sie.
****************************************************************************************
04 Maj (Środa):
<<< Zachecam Cie BOŻY pracowniku do wspólnej modlitwy uwielbienia naszego ADONAI o g.21:15 na ktorej bedziemy wspolnie dziekowac Mu za wszystkie doswiadczenia dzisiejszego dnia oraz za doswiadczenia wymienione przez nasze Siostry: Mirke, Haline, Mirke oraz Janine,werzac ze wszystkoToJest Jego wspanialym BOZYM planem i ze ze wszystkiego PAN wyprowadzi dobro. Szczegoly doswiadczen: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-05i/ Przyjdz PANIE JEZU! >>>

01. Intencja naszej Siostry Mirki: Mam kolejną prośbę za Bożenę, również dotkniętą chorobą nowotworową, oby dobry Bóg dokonał cudu uzdrowienia i obdarzył ją potrzebnymi łaskami. Niech Ci Pan błogosławi Łukaszu.
02. Intencja naszej Siostry Haliny: Bracie Łukaszu proszę o modlitwę za Magdę która jest bardzo dobrze wykształcona, ale od 3 lat nie może znaleźć pracy, mimo że na rozmowach kwalifikacyjnych pracodawcy wyrażają uznanie dla jej wykształcenia. Bóg Zapłać.
03. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu:)proszę o modlitwę za wszystkich maturzystów, aby dobry Bóg oświecił ich umysły, obdarzył pokojem i pomógł im w pomyślnym zdaniu egzaminu dojrzałości :)Pozdrawiam w Panu.
04. Intencja naszej Siostry Janiny: Poproszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
****************************************************************************************
03 Maj (Wtorek):
<<< Wszystkich którzy chcą ofiarować miłość naszym bliźnim, zapraszam do wspólnej modlitwy o g.21:15, na której będziemy wypraszać naszego ADONAI o pomoc w sprawach naszych sióstr: Agnieszki, Mirki, Anety, Grażyny oraz Janiny
Szczegóły intencji na stronie: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-05i/
Iz 12, 5: Śpiewajcie PANU, bo uczynił wzniosłe rzeczy! Niech to będzie wiadome po całej ziemi! >>>

01. Intencja naszej Siostry Agnieszki: Witam Łukaszu 🙂 Bardzo proszę o modlitwe, o uzdrowienie mojego taty, który jest po udarze. Proszę także o DOBRĄ NOWINĘ na każdy dzień 🙂 Niech Bóg ma Ciebie w swej opiece 🙂 Aga.
02. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu drogi:)proszę o modlitwę za moją koleżankę Agnieszkę, która jest chora na nowotwór, nastąpił nawrót choroby, niech Pan przyjdzie do niej z łaską uzdrowienia. Pozdrawiam cieplutko:) z Panem Bogiem
03. Intencja naszej Siostry Anety: Bracie Łukaszu proszę o modlitwę za moich bliskich znajomych, Ewe i Piotra którzy teraz przeżywają trudności natury osobistej. Dziękuję za wszelkie dobro okazane w tej intencji <><
04. Intencja naszej Siostry Grażyny: Bracie Łukaszu, serdecznie dziękuję wszystkim siostrom i braciom za modlitwe w intencji mojej córki Pauliny. Ja również wypraszam potrzebne laski w intencjach nadesłanych i modle sie razem z innymi. Wierze że Bóg w swoim miłosierdziu wysłuchuje naszych modlitw. Proszę o modlitwe za moja córkę o uwolnienie od pychy i o wiarę i powrót do PANA BOGA. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławionego popołudnia .Mama Grażyna.
05. Intencja naszej Siostry Janiny: Poproszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
****************************************************************************************
02 Maj (Poniedziałek):
<<< Zachęcam dzisiaj wszystkich BOŻYCH pracowników do przyłączenia się do wspólnej modlitwy o g.21:15 w intencjach naszych Sióstr w wierze: Arlety, Anety, Agnieszki, Janiny, Natalii, Mirki oraz naszego Brata Patryka. Szczegóły: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/03/26/2016-05i/ 2 Tes 3, 5: Niechaj PAN skieruje serca wasze ku miłości BOŻEJ i cierpliwości CHRYSTUSOWEJ! >>>

01. Prośba naszej Siostry Arlety: Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Andrzeja i Renaty oraz o uzdrowienie z choroby nowotworowej, jeżeli taka będzie wola Boża. Proszę też o uwolnienie Arlety z grzechów przeszłości i uzdrowienie z depresji. Bóg zapłać. Z Bogiem!
02. Prośba naszej Siostry Anety: Witaj Bracie Łukaszu. Proszę o modlitwę za moją ciocię Danusie,która ma naciek na wątrobie będzie miała operacje 12 maja, a 5 maja będzie miała konsultacje u lekarza. Niech Cię Bóg prowadzi
03. Prośba naszej Siostry Agnieszki: Proszę o modlitwę za Marcina mojego bratanka by pan bóg dał mu szansę i pomógł zrozumieć co w życiu jest ważne a co jest zgubne. Prosi siostra Agnieszka.
04. Intencja naszej Siostry Janiny: Poproszę o modlitwę za Mirosława który bardzo cierpi i z dnia na dzień słabnie, trzeba jeszcze czekać na wyniki o przerzutach które są potrzebne do tego aby zastosować leczenie, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, aby dał mu siłę wytrwać w tym trudnym dla niego czasie i aby wrócił jak najszybciej do zdrowia.
05. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Haliny, bo bardzo boli ja kręgosłup.
06. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu:)zawierzmy Panu Bogu życie Elżbiety, która jest bardzo chora, ma tętniaka, oby Pan przyszedł do niej z łaską uzdrowienia fizycznego i duchowego.
Wstawiajmy się też za Pawłem, aby Bóg obdarzył go łaską nawrócenia otwartości na miłość Boga i najbliższych, aby skruszył jego serce i wyprostował jego drogę życia.
Pozdrawiam w Panu:) Wdzięczna za wszystko Mirka
07. Prośba naszego Brata Patryka: Witam. Chciałbym prosić wspólnotę o modlitwę w intencji powodzenia w zdaniu matury z matematyki (05 Maja), której nie udało mi się zdać w ubiegłym roku i o dostanie się na studia. Z góry Bóg zapłać, gorąco pozdrawiam cala wspólnotę.
****************************************************************************************

01 Maj (Niedziela):
<<< Szczęść BOŻE Bracie i Siostro! Zachęcam Cie do przyłączenia się do naszej wieczornej wspólnotowej modlitwy o godzinie 21:15 która ofiarujemy za wszystkich kapłanów oraz prowadzących nasz Kościół Katolicki, aby nieustannie i z wielką gorliwością podejmowali CHRYSTUSOWE wezwanie do głoszenia DOBREJ NOWINY słowem oraz czynem, aby dzięki świadectwu swojego życia doprowadzali wielu do zbawienia. // Hi 1, 21: …Niech będzie imię PAŃSKIE błogosławione!! >>>
****************************************************************************************

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Codzienne intencje naszej wspólnoty, Rok 2016 – Intencje naszej wspólnoty:. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s