2016.08 – SIERPIEŃ (Intencje naszej wspólnoty).

ZASADY WYSYŁANIA INTENCJI.
Bracie i Siostro jeżeli chciałbyś/chciałabyś pomodlić się razem z naszą grupą w Twojej intencji, to proszę Cię abyś przed wysłaniem prośby o modlitwę na mój numer telefonu: 506-234-999 (jest to najwygodniejsza oraz najszybsza droga komunikacji ze mną, dużo szybsza niż np. droga mailowa),  zapoznał/a się z poniższymi zasadami których niestety musimy się twardo trzymać, gdyż w pewnym momencie naszej modlitewnej działalności zaistniał nie mały chaos między innymi również dlatego, że na bieżąco wysyłałem do całej grupy wszystkie prośby o modlitwę których każdego dnia otrzymywałem co raz więcej, więc liczba wysyłanych każdego dnia znacząco wzrosła, co spowodowało, że wiele osób zraziło się do naszej sms-owej działalności Ewangelizacyjnej i bezpowrotnie odeszło z naszej grupy. Kolejną przeciwnością jest to, że większość z nas nie ma nawet fizycznej możliwości aby zawsze od razu na każde zawołanie prosić PANA o pomoc, ze względu na inne prywatne obowiązki podczas dnia. Dlatego w kilka osób postanowiliśmy, że wprowadzimy następujące zasady:

 • Intencje na dany dzień przesyłam TYLKO RAZ późnym popołudniem;
 • WYJĄTKIEM od powyższej reguły są intencje W WYRAŹNYM ZAGROŻENIU ŻYCIA LUDZKIEGO, które dopisuję do porannej wiadomości z tzw. „Świętą Treścią”, lub przesyłam w osobnej wiadomości w środku dnia. Kolejne odebrane wiadomości W WYRAŹNYM ZAGROŻENIU ŻYCIA LUDZKIEGO będę w miarę możliwości dopisywał do wiadomości wieczornej;
 • W piątki modlimy się TYLKO za dusze zmarłych;
 • W pierwsze czwartki każdego miesiąca modlimy się TYLKO za osoby konsekrowane;
 • Wszystkie intencje które NIE dotyczą zagrożenia życia ludzkiego traktuję jako te, które nie wymagają natychmiastowej modlitwy (zakładam również, że były one znane już wcześniej osobie która mi je dostarcza, więc nie będzie potrzeby aby „już teraz” modlić się w tej sprawie). Jeżeli jednak otrzymam prośbę o modlitwę – wydawało by się wystarczająco wcześnie aby została ona wysłana do grupy wieczorem tego samego dnia, to trzeba się z tym liczyć, że czasem mogę nie mieć możliwości zredagowania już wcześniej przygotowanej wiadomości (z intencjami która ma zostać wysłana tego dnia wieczorem), bo np. będę w pracy, więc intencje tę będę automatycznie przydzielał na kolejny wyznaczony dzień modlitwy;
 • Czasami zdarza się, że osoba która przysyła prośbę o modlitwę, prosi również aby intencja ta była powtarzana przez kilka kolejnych dni lub tygodni (a czasem nawet dłużej), ale niestety nie będziemy praktykowali takiego działania, gdyż w krótkim czasie okazało by się, że prawie każda osoba będzie chciała aby jej intencja też była wielokrotnie powtarzana, co wprowadziłoby duże utrudnienie podczas przygotowywania wiadomości z intencjami dla grupy, powstało by tzw. masło maślane;
 • Dobrze wiemy, że nasz PAN jest PO ZA CZASEM, więc proponowana godzina modlitwy [21:15 – czyli po Apelu Jasnogórskim], nie jest obowiązkowa (można ją dowolnie przesunąć, jednak wiele świadectw mówi o tym, że modlitwa mówiona właśnie o jednym czasie ma większą moc, mówił nam o tym sam JEZUS CHRYSTUS: Mt 18,19 Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Mt 18,20 Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich.), podobnie samo otrzymanie wiadomości z prośbą o modlitwę również do niczego nie zobowiązuje… jednak wszyscy dobrze wiemy, że prawdziwie idąca za PANEM osoba, każdego dnia pamięta o modlitwie. Jestem więc przekonany Bracie i Siostro, że to żaden dla Ciebie problem, aby w wieczornej modlitwie prosić PANA o pomoc w ostatnio otrzymanych intencjach;
 • Podczas wspólnej modlitwy zachęcam również wszystkich do korzystania z jednej z najpiękniejszych modlitw jaką jest Koronka do Miłosierdzia BOŻEGO;
 • Dalej podtrzymuję to, że można do mnie pisać o każdej porze dnia i nocy, ale nie znaczy to, że od razu odpiszę. Bardzo często mam wyciszony telefon, gdyż każdego dnia pisze do mnie nie mało osób, wiec zabieg ten robię celowo, aby nie być co chwilę odrywanym  od codziennych obowiązków, oraz aby nie drażnić innych osób przebywających w moim otoczeniu ciągłymi dźwiękami wydobywającymi się z telefonu. Zawsze jednak prędzej czy później (czasami nawet na drugi dzień), czuję się zobowiązany do tego, aby odpisać na wszystkie wiadomości które tego wymagają. Jednak w natłoku informacji które przewijają się przez mój telefon, już kilka razy zdarzyło się, że po prostu zapomniałem odpisać kilku osobom. Więc jeśli taka sytuacja spotka Ciebie Bracie i Siostro to wiedz, że nie jest to celowe działanie, więc po prostu np. po dwóch dniach napisz do mnie zagubioną wiadomość jeszcze raz;

****************************************************************************************
31 SIERPIEŃ (ŚRODA):
<<< 1 Tes 5,17: nieustannie się módlcie! // Idąc za zachęta św.Pawła zapraszamWas wszystkichDoWspolnejModlitwy o g.21:15 w intencjach naszych Sióstr: Anny, Ewy, Jolanty oraz Beaty. Szczegóły spraw o które będziemy dzisiaj prosić PANA dostępne są pod linkiem:
https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/07/26/2016-08i/ Przyjdź PANIE JEZU!! >>>

01. Intencja naszej Siostry Anny: Łukaszu proszę o modlitwę za nowo narodzonego synka kuzynki. W czasie porodu była wykorzystywana homeopatia i akupunktura. Proszę o modlitwe także za moje dzieci, za dobry rok szkolny dla syna i zdrowie dla córek oraz aby Pan przemienił serce Macieja i pokazał mu, ze istnieje.
02. Intencja naszej Siostry Ewy: Szkoda, że tak mało miłości jest na ziemi😢Prośmy niech Maryja zapala gasnący świat Płomieniem Miłości swego Niepokalanego serca!
03. Intencja naszej Siostry Jolanty: Prosze o modlitwe o powrot do zdrowia Zofii.
04. Intencja naszej Siostry Beaty: Szczęść BOŻE DZIĘKUJĘ za modlitwe wszystko idzie ku dobremu, NASZ PAN WYSŁUCHAŁ MODLITW, PROSZĘ O MODLITWĘ O DARY DUCHA SW. I O WSTAWIENNICTWO DLA MOICH MATEUSZA I WERONIKI DZIECI NA NOWY ROK SZKOLNY SZCZĘŚĆ BOŻE.
****************************************************************************************
28 SIERPIEŃ (NIEDZIELA):
<<< Zapraszam dzisiaj wszystkich chętnych do pomocy obdarowania miłością naszych bliźnich, czyli do wspólnej modlitwy o g.21:15 na której będziemy prosić NAJWYŻSZEGO o pomoc w sprawach polecanych przez nasze Siostry: Marysię, Beatę, Sylwię, Mirkę, Olę, Mirkę, Anetę, Krystynę, Marię oraz naszego Brata Jakuba. Szczegóły dzisiejszych intencji na stronie: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/07/26/2016-08i/ Przyjdź PANIE JEZU!! >>>

01. Intencja naszej Siostry Marysi: Witaj Łukaszu chciałabym prosić o modlitwe
za Kingę aby zbliżyła się do Boga i aby razem z Nim rozwiązywała problemy i aby swoja roczną córkę wychowywała tak jak przy chrzcie obiecała… sytuacja jest nieciekawa.
I za Monikę i jej dzieciątko pod sercem aby Dobry Pan obdarzył ja Błogosławieństwem Bożym i zdrowiem. A także aby umiała sie otworzyć z czym sie boryka z drugim człowiekiem. Bóg zapłać.
02. Intencja naszej Siostry Beaty: Szczęść BOŻE, pisałam o modlitwe. W małżeństwie zaczyna się układać. Pracę dostałam, abym sprawdziła sie w pracy. Proszę o modlitwę z podziękowaniem naszemu Stwórcy i PANU. Proszę o napisanie mi co jest grzechem przeciwko DUCHOWI ŚWIĘTEMU.
03. Intencja naszej Siostry Sylwii: Jeśli mogę to proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomego abyśmy się pojednali i zrozumieli ze wszystko można przezwyciężyć razem zapraszając Pana Boga do swojego życia. Wydaje się to niemożliwe w tym przypadku jaki nas spotkał ale Pan Bóg różne cuda działał i ma wielką moc dlatego wierzę że wszystko będzie dobrze bo to On pisze najlepsze scenariusze życia. Nawet jeśli już nigdy nie będziemy razem. Ale czuję co innego. Chwalmy Pana :-):-):-)
04. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu😊proszę o dołączenie kolejnej intencji: poprośmy naszego Tatusia o pomyślne zdanie egzaminu dla Macieja😊 Egzamin odbędzie się w poniedziałek😊
05. Intencja naszej Siostry Oli: Braciszku proszę dodaj do intencji moja prośbę o modlitwe za Anie, która przyjęła uzdrowienie z choroby, i zaczęła normalnie jeść. A wczoraj kiedy odebrała wyniki badan 😦 smutek ogromny, bo nie ma prawie żelaza we krwi. Załamana, zwątpiona, nie wie co teraz. Musi wrócić do diety bezglutenowej 😦 prośmy naszego Tate, aby uwolnił ja z choroby, zwątpienia i złego myślenia.
06. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu, pomódlmy się o łaskę zdrowia psychicznego dla Jolanty oraz o siły i wytrwałość dla jej bliskich.
07. Intencja naszej Siostry Anety: Bracie proszę o modlitwę za Pana Stanisława, który 10 września ma się zgłosić kontrolę serca. Ta kontrola wykaże czy będzie potrzebny rozrusznik serca czy nie. Nie chce ten Pan rozrusznika serca. Proszę również o modlitwę w ważnej sprawie Bogu wiadomej.// Z Bogiem:-)
08. Intencja naszej Siostry Krystyny: Bardzo proszę o modlitwę za Marzannę i Jarosława w 10 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, dziękując Bogu za wspólnie przeżyte chwile prośmy o Boże błogosławieństwo na dalsze lata a szczególnie o pobłogosławienie upragnionym potomstwem i pomoc w podjęciu bardzo trudnej decyzji dotyczącej adopcji.
09. Intencja naszej Siostry Marii: Proszę o modlitwę za moją córkę Anielę, ma guza pod pachą, jest matką dwóch synów: siedem miesięcy i 11 lat. Bóg zapłać za modlitwę.
10. Intencja naszego Brata Jakuba: Witam. Jeśli jest taka możliwość to proszę o modlitwie za mnie o błogosławieństwu pod każdym względem. A także o to aby ręka – lewa którą miałem operowaną (uszkodzone nerwy), aby Bóg swoja mocą przywrócił do doskonalej sprawności Bóg zapłać. Pozdrawiam.
****************************************************************************************
26 SIERPIEŃ (PIĄTEK):
ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE:
<<< 1 Kor 3, 15: ten zaś, którego dzieło spłonie, poniesie szkodę: sam wprawdzie ocaleje, lecz tak jakby przez ogień. //
Bracie i Siostro! zachęcam cie do wspólnej modlitwy dziś o g. 21:15 do naszego miłosiernego OJCA, aby udzielił duszom swoich zmarłych sług i służebnic, odpuszczenia wszystkich grzechów, aby jak najszybciej mogły one oglądać chwałę naszego ADONAI. Polecajmy PANU szczególnie dusze: Sylwestra Gurminskiego, Ele Malinowska oraz Alka >>>
****************************************************************************************
23 SIERPIEŃ (WTOREK):
<<< Zachecam Cie BOZY pracowniku do wspolnej modlitwy uwielbienia naszego PANA o g.21:15 na ktorej bedziemy dziekowac Mu za wszystkie doswiadczenia dzisiejszego dnia oraz za doswiadczenia wymienione przez nasze Siostry: Gosię, Kasię, Wiesię, Natalię, Mirkę, Agnieszkę, Jolantę, Olę, Jolantę oraz przez naszego Brata: Przemka. Szczegóły dzisiejszych intencji na stronie: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/07/26/2016-08i/ Przyjdź PANIE JEZU!! >>>

01. Intencja naszej Siostry Gosi: Szczęść Boże, proszę o modlitwe za mojego tatę Wiesława. Ma raka złośliwego płuc i węzłów chłonnych, proszę aby pojednał sie z Bogiem w tym czasie który mu został aby Miłosierny Bóg dotknął jego zatwardziale serce i przebaczył wszystkie jego winy. Pozdrawiam.
02. Intencja naszej Siostry Kasi: Prośba o modlitwe o zdrowie dla synka Gabrysia który zachorował na boreliozę.
03. Intencje naszej Siostry Wiesi: Proszę o modlitwę za Marzenę która ma bardzo złe wyniki odnośnie tarczycy, aby Bóg otoczył ją opieką i dał jej łaskę zdrowia. Bóg zapłać // Boże otocz opieką Bożenę i Krzysztofa którym ciężko jest pogodzić się ze śmiercią tragiczną syna. Jezu otocz opieką moją siostrę i brata i naucz ich miłości względem siebie.
04. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwe, aby udało sie nam sprzedać zboże.
05. Intencje naszej Siostry Mirki: Łukaszu drogi😊pomódlmy się o łaskę zdrowia dla Doroty, która ma chory kręgosłup i inne problemy zdrowotne. Niech dobry Bóg obdarzy ją siłą i wytrwałością w znoszeniu przeciwności oraz napełni jej serce pogodą ducha.Prośmy również Pana o łaski potrzebne dla Wiesi i jej męża by nasz Pan chronił ich przed atakami szatana, gdyż ona czyni dużo dobrego a zły ciągle jej dokucza. Prośmy też o nieustanną opiekę Matki Bożej dla całej ich rodziny. Pomódlmy się również za Stefana, aby dobry Bóg przywrócił go do pełnego życia! a bliskich obdarzył łaską wiary w jego zdrowie.
06. Intencja naszej Siostry Agnieszki: Proszę o modlitwę za Natalkę która urodziła się z chorą nóżką i za jej rodziców Bóg zapłać.
07. Intencja naszej Siostry Jolanty: Proszę o modlitwe za Jolanta ktora przechodzi kryzys wiary i nie umie niesc krzyza Jezusowego.
08. Intencja naszej Siostry Oli: Przesylam dalej. Bardzo prosze o modlitwe za 2 letnia Hanie z pod Krosna Odrzanskiego, ktora umiera na raka. W swoim tak krotkim zyciu otrzymala juz 20 chemii ktore nie zwalczyly choroby. Lekarze zrezygnowali z dalszego leczenia gdy okazalo sie ze sa juz przerzuty. Przeslij dalej te wiadomosc aby jak najwiecej osob modlilo sie za Hanie i jej zrozpaczonych rodzicow Anite i Arka. Pozdrawiam Ela Borek Diakonia modlitwy.
09. Intencja naszej Siostry Jolanty: Bardzo prosze o modlitwe za 2 letnia Hanie spod Krosna Odrzanskiego, ktora umiera na raka. W swoim tak krotkim zyciu otrzymala juz 20 chemii ktore nie zwalczyly choroby. Lekarze zrezygnowali z dalszego leczenia gdy okazalo sie ze sa juz przerzuty. Przeslij dalej te wiadomosc aby jak najwiecej osob modlilo sie za Hanie i jej zrozpaczonych rodzicow Anite i Arka.
10. Intencja naszego Brata Przemka: Panie Lukaszu, bardzo prosze o modlitwe za Karoline, moja kolezanke, aby poznala Boga ktory chce rozwiazac jej wszystkie problemy. Aby doswiadczyla jego milosci aby z tego doswiadczenia zrodzila sie prawdziwa wiara ktora bedzie podazac. Serdeczne Bog zaplac.
****************************************************************************************
19 SIERPIEŃ (PIĄTEK):
ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE:
<<< Wszystkich którzy chcą ofiarować chwile swojego wolnego czasu, zachęcam do wspólnej modlitwy dziś wieczorem o g.21:15 na której będziemy wypraszać naszego ADONAI aby przyjął wszystkie te dusze zmarłych, które maja jeszcze możliwość zamieszkania w niebieskiej ojczyźnie.
W modlitwie tej wspomnijmy szczególnie Anne Grochowina, Marianne Kaleta oraz Kazimierza Pieta. >>>
****************************************************************************************
17 SIERPIEŃ (ŚRODA):
<<< Zapraszam Was Bracia i Siostry do tego aby ofiarować miłość naszym bliźnim w formie modlitwy dzisiaj o g.21:15, na której będziemy wspólnie wypraszac naszego ADONAI o pomoc w sprawach polecanych przez nasze siostry: Ole, Natalię, Anetę, Jolantę, Wiesie, Mirkę, Annę oraz w intencji naszego Brata Dawida. Szczegóły dzisiejszych intencji na stronie: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/07/26/2016-08i/ Przyjdź PANIE JEZU!! >>>

01. Intencja naszej Siostry Oli: Proszę o modlitwe za pielgrzymów, którzy pójdą w tym tygodniu do Częstochowy, aby mieli sile wytrwać do końca. Aby mogli pokłonić sie Jasnogórskiej Pani. W tym roku idę tylko z mężem. Kasia i Michał pracują. Pozdrawiam Twoja Miłość i życzę udanego świętowania :-)) obiecuje modlitwe. Jeżeli masz jakąś intencje to napisz. Intencje są czytane codziennie podczas marszu, kiedy omawiamy różaniec 🙂
02. Intencja naszej Siostry Natalii: Proszę o modlitwe za tegoroczne żniwa. Jeszcze proszę o modlitwe za Sobczyków, aby znaleźli większe mieszkanie lub dom, ponieważ powiększyła im sie rodzina
03. Intencja naszej Siostry Anety: Proszę o modlitwę. Mojej kuzynki teściowa, Pani Michalina jest w szpitalu,ma krew w kale. Jest chora, aby nic groźnego to nie było. Proszę także o modlitwę za bardzo za bliską mi osobę, która jest poważnie chora. O powrót do pełnego zdrowia.
04. Intencja naszej Siostry Jolanty: Proszę o modlitwe za Leszka o nawrócenie i wyjście z nałogu alkoholowego
05. Intencja naszej Siostry Wiesi: Proszę o modlitwe za 4 letnia Aleksandrę która pogryzł pies uszkadzając twarz niech PAN BÓG otoczy ja opieka i da sile dla rodziców. BÓG zapłać.
06. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu jeszcze jedna intencja dopiero dotarła 😊 o łaskę zdrowia dla Andrzeja i pomyślny przeszczep serca.
07. Intencja naszej Siostry Anny: Proszę, wyślij prośbę o modlitwę za ostatniej chwili, za dwumiesięczne dziecko potrącone w wózku przez samochód, rodziców i za kierowcę tego samochodu, musi czuć się strasznie. 31 lat, nie pod wpływem alkoholu.
08. Intencja naszego Brata Dawida: Czy ja mogę prosić o modlitwe dla mojego dziadka ? Mam na imię Dawid i proszę o modlitwe dla mojego dziadka Adolfa który bardzo osłabł i umiera bardzo proszę. Pozdrawiam.
****************************************************************************************
16 SIERPIEŃ (WTOREK):
<<< Prośba o modlitwe z ostatniej chwili w bardzo trudnych sytuacjach dla wszystkich którzy maja wolny czas // Brat Maciej: Bardzo proszę o modlitwę za moja mamę Marię, mocno cierpi fizycznie łapie powietrze jak ryba i z bólu nie może spać // Siostra Wiesia: Bardzo proszę o modlitwe za moja mamę która leży na oiomie i jest podłączona do respiratora aby BÓG otoczył ją opieka i wybrał dla niej odpowiednia drogę. // Dziękuję za każda nawet najkrótszą modlitwę! >>>
****************************************************************************************
15 SIERPIEŃ (PONIEDZIAŁEK):

<<< BRAK INTENCJI >>>
****************************************************************************************
14 SIERPIEŃ (NIEDZIELA):
<<< Zapraszam dzisiaj wszystkich chętnych do pomocy obdarowania miłością naszych bliźnich, czyli do wspólnej modlitwy o g.21:15 na której będziemy prosić NAJWYŻSZEGO o pomoc w sprawach polecanych przez nasze Siostry: Annę, Ewę, Wiesie, Mirkę, Anetę oraz przez naszego Brata Marcina. Szczegóły dzisiejszych intencji na stronie: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/07/26/2016-08i/ Przyjdź PANIE JEZU!! >>>

01. Intencja naszej Siostry Anny: Proszę o dopisanie do intencji o sile dla Marty, córki Alicji. Ona jest po 70, brak jej sil i zajmuje sie swoja chora Mama. I jeśli można o zdrowie dla moich rodziców Danuty i Andrzeja i potrzebne laski i pomoc w ich problemach. I jeśli można o takie coś prosić, to pomoc dla mnie i męża, abyśmy jak najszybciej wyprowadzili sie od moich rodziców na swoje. Dziękuję
02. Intencja naszej Siostry Ewy: Rodzice Kasi są b. wdzięczni za twoja modlitwe. Nie mogą pojąć, jak to sie stało, że dla tysięcy ludzi Kasia stała się tak ważna. Lekarze nie dawali nadziei, a potem sami nie chcieli wierzyć, ze rusza prawa strona, ze widzi!! mówi… Trwajmy dalej przy Kasi!
Przy tej okazji polecę waszej modlitwie Beatkę – diagnoza rak… male dzieciątko. Agata
03. Intencja naszej Siostry Wiesi: Módlmy się o uzdrowienie dla Aleksandra oraz nadzieje i wiarę dla rodziców w trudnych chwilach. Bóg zapłać.
04. Intencja naszej Siostry Mirki: Proszę o modlitwę za rodzinę Sobczyków, aby Pan pomógł rozeznać jaki ma plan wobec tych ludzi, którzy poświęcili Jemu swoje życie i czynią wiele dobrego😊😊Pozdrawiam serdecznie😊😊
05. Intencja naszej Siostry Anety: Witam Cię. proszę o modlitwę za rodzinę Nosali, żeby panowała Pokój i zgoda między nimi 2. O ustąpienie bólu pod kolanem cioci Stasi.
06. Intencja naszego Brata Marcina: Proszę o modlitwe za moja babcie która ma raka
****************************************************************************************
13 SIERPIEŃ (SOBOTA):

<<< BRAK INTENCJI >>>
****************************************************************************************
12 SIERPIEŃ (PIĄTEK):
ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE:
<<< Zapraszam dzisiaj wszystkich BOŻYCH pracowników do wspólnej modlitwy o godzinie 21:15 na której będziemy wypraszać naszego Mistrza nad Mistrzami o jak najszybsze dołączenie wszystkich dusz czyśćcowych do niebieskiej ojczyzny. >>>
****************************************************************************************
11 SIERPIEŃ (CZWARTEK):
<<< Szczęść BOŻE Bracie i Siostro! Zachęcam Cie do przyłączenia się do naszej wieczornej wspolnotowej modlitwy o g.21:15 na której będziemy dziękować PANU za wszelkie trudności opisaneNa naszej stronie przezNasze Siostry w wierze: Klaudię, Gosie, Mirke, Bernadetę, Beatę, Gosie oraz Marysię, wierząc ze ze wszystkich tych spraw PAN wyprowadzi dobro. Szczegóły trudności na stronie: https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/07/26/2016-08i/ Przyjdź PANIE JEZU!! >>>

01. Intencja naszej Siostry Klaudii: Proszę o modlitwe w intencji moich rodziców którzy kloca sie już od wielu lat; aby zapanował pokój w ich sercach, spokój w domu, aby zeszli z tej drogi nienawiści która wiedzie ku zatraceniu wiecznemu. By Bóg dal im łaskę uwolnienia. Mam wrażenie ze ta ich wzajemna nienawiść nie zna granic. Nienawiścią ta obejmują także innych ludzi. np. sąsiadów.
02. Intencja naszej Siostry Gosi: W intencji mojej siostrzenicy Julii Chrobot 12 sierpnia skończy 6 lat o zdrowie błogosławieństwo BOŻE na dalsze lata życia by była dla nas szczęściem jak najdłużej!
03. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu proszę o modlitwę, w następujących intencjach:

 • o pomyślny przebieg operacji dla Władysławy,
 • o łaskę zdrowia dla Jadwigi. Pozdrawiam w Panu😊😊i życzę opieki Matki Bożej.

04. Intencja naszej Siostry Bernadetta: Szczęść Boże. Proszę o modlitwe za mnie o umiejętność przebaczenia (m.in. mężowi który pije alkohol) oraz o uwolnienie od złego ducha. Dziękuję i pozdrawiam, Bug zapłać:)
05. Intencja naszej Siostry Beaty: Szczęść BOŻE Proszę o modlitwę o ratowanie małżeństwa i o sile dla mnie aby mąż w końcu mnie rozumiał Bóg zapłać za każdą modlitwę.
06. Intencja naszej Siostry Gosi: Szczęść Boże proszę o modlitwe za mojego syna Dominika, ma 10 lat i ma problemy emocjonalne aby Miłosierny Bóg wyciszył jego serce i dal łaskę pokoju
07. Intencja naszej Siostry Marysi: Łukaszu miałabym intencje za Nasza wspólnotową siostrę Monikę o opiekę Bożą i zdrowie dla Niej i dla dzieciątka pod Jej serduszkiem, oraz za moja siostrę Martę również o opiekę Bożą zdrowie dla Niej i dzieciątka które nosi pod sercem.
****************************************************************************************
10 SIERPIEŃ (ŚRODA):
<<< Prośba o modlitwe z ostatniej chwili dla wszystkich którzy mają wolny czas w intencji Wiesława któremu przerwano śmierć i jest w agonii, strasznie cierpi. Módlmy się o to aby PAN zabrał cierpienie Wiesławowi. ><> >>>
****************************************************************************************
09 SIERPIEŃ (WTOREK):
<<< Zachecam dzisiaj wszystkich BOZYCH  pracownikow (pracownikow ktorym zalezy aby jak najwiecej dusz odziedziczylo Niebieska Ojczyzne), do przylaczenia sie do naszej wspolnej wieczornej modlitwy o g.21:15 w intencji naszej Siostry która prosi o modlitwe za jej meza Wojciecha o nawrocenie i uwolnienie z choroby alkoholowej. Prośmy PANA o pomoc, bo tylko PAN ma moc przemieniać serca z kamienia na serce z ciała. ><> >>>
****************************************************************************************
08 SIERPIEŃ (PONIEDZIAŁEK):
<<< Mt18,19:JeśliDWAJzWasNa ziemiZgodnieOcośProsić będą,toWszystkiegoUżyczy imMójOjciec,który jestWniebie.//Zachecam WasDoWspolnejModl.Dzis o g.21:15aby wypraszacNaszego PANAopomocDlaNaszej SiostryGosi któraUrodziła(w28ty.ciazy)KornelieOrazGabrysie.Kornelia jestWustabilizowanym stanie,aleGabrysia jestWstanie krytycznym,(problem z narzadamiWew). DlategoProśmyNaszego STWÓRCĘ który przeciez może WSZYSTKO,abyDotknąłMałąGabrysie i przywróciłJa doSzczęśliwegoZycia. >>>
****************************************************************************************
07 SIERPIEŃ (NIEDZIELA):
<<< 1 Tes 5,17: nieustannie się módlcie! // Idąc za zachęta św.Pawła zapraszamWas wszystkichDoWspolnejModlitwy o g.21:15 w intencjach naszych Sióstr: Eweliny i Jolanty oraz w intencjach naszych Braci: Wojtka, Jakuba oraz Jacka. Szczegóły spraw o które będziemy dzisiaj prosić PANA dostępne są pod linkiem:
https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/07/26/2016-08i/ Przyjdź PANIE JEZU!! >>>

01. Intencja naszej Siostry Eweliny: Hej mam na imię Ewelina. Obecnie przebywam w Niemczech. Dowiedziałam się dzisiaj że mojej koleżanki synek jest w śpiączce. Leży w szpitalu w lublinie i lekarze mówią że jeśli się wybudzi to będzie jak roślina. Jest po przeszczepie szpiku skończył dopiero roczek.rodzina jest zrozpaczona. Proszę o modlitwę za tego dzieciaka. Ewelina
02. Intencja naszej Siostry Jolanty: Proszę o modlitwe o dobra diagnozę i leczenie dla Anny. Bóg zapłać!
03. Intencja naszego Brata Wojtka: Proszę o modlitwe za Jakuba który został pobity , niech szybko wróci do zdrowia.
04. Intencja naszego Brata Jakuba: Jednak mój zabieg na rękę został przeniesiony na 8 sierpnia. Związku z tym proszę o modlitwe za mnie opatrzność Boga.
05. Intencja naszego Brata Jacka: Szczęść Boże bracie Łukaszu. Bardzo proszę o modlitwe za mnie i moich kolegów. Jesteśmy strażakami PSP i jutro zakładamy związek Solidarność o godz. 9.30 przy naszej komendzie powiatowej. Szczęść Boże.
****************************************************************************************
06 SIERPIEŃ (SOBOTA):
<<< Wszystkich którzy chcą ofiarować miłość naszym bliźnim, zapraszam do wspólnej modlitwy o g.21:15, na której będziemy wypraszać naszego ADONAI o pomoc w sprawach naszych sióstr: Zuzi, Anety, Jolanty, Izy, Mirki, Anny oraz Marysi. Szczegóły spraw o które będziemy dzisiaj prosić PANA dostępne są pod linkiem:
https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/07/26/2016-08i/ Przyjdź PANIE JEZU!! >>>

01. Intencja naszej Siostry Zuzi: Poproszę Tate w sprawie tych osób,ale nie gwarantuje,ze w tym Czasie. Proszę również o modlitwe za mnie i za moja rodzinę. :-*<3+
02. Intencja naszej Siostry Anety: Bracie proszę o modlitwę za mojego brata rodzonego. O uwolnienie z nałogów. I otwarcie jego serca na miłość Boga.
03. Intencja naszej Siostry Jolanty: Gorąca prośba o modlitwe o uzdrowienie z guza mózgu Krzysztofa ma 21 lat będzie operowany 9 -10 sierpnia. Jezu bądź jego chirurgiem.
04. Intencja naszej Siostry Izy: Bardzo proszę o modlitwe za mnie. Czeka mnie rozprawa w sadzie z mężem, któremu znudziłam sie po 9 latach i zostawił mnie z 5 letnia córeczka dla swojej kochanki. Alimenty na córkę które mi proponuje są za niskie. Proszę w intencji pomyślnego przebiegu spraw w, sadzie i o sile dla mnie oraz ochronę przez atakami zła.
05. Intencja naszej Siostry Anny: Łukaszu proszę Wszystkich o modlitwe za dziewczynę, która trzy tygodnie temu na stole operacyjnym straciła 7-dniowa córeczkę, nie zdążyła jej ochrzcić. Nadala jej imię Anastazja.Teraz jest w szpitalu psychiatrycznym na lekach.Tylka modlitwa możemy jej pomoc.
Módlmy się także za szczęśliwe rozwiązanie dla Oli
06. Intencja naszej Siostry Marysi: Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla ciężko chorej Katarzyny
07. Intencja naszej Siostry Mirki: Łukaszu drogi😊proszę o modlitwę w intencjach:

 • O łaski potrzebne dla Szymona.
 • Otoczmy modlitwą małżeństwo Anety i Kazika, którzy przeżywają poważny kryzys,
 • Módlmy się o umocnienie wiary dla Michała.
 • Proszę o modlitwe o uzdrowienie Marzeny która ma rozsiany nowotwór i lekarze dają jej 6 miesięcy życia a ma 2 małych dzieci 3 i 5 lat Gosia.

****************************************************************************************
05 SIERPIEŃ (PIĄTEK):
ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE:
<<< 1 Kor 3, 15: ten zaś, którego dzieło spłonie, poniesie szkodę: sam wprawdzie ocaleje, lecz tak jakby przez ogień. // Bracie i Siostro! zachęcam cie do wspólnej modlitwy dziś o g. 21:15 do naszego miłosiernego OJCA, aby udzielił duszom swoich zmarłych sług i służebnic, odpuszczenia wszystkich grzechów, aby jak najszybciej mogły one oglądać chwałę naszego ADONAI. >>>
****************************************************************************************
04 SIERPIEŃ (CZWARTEK):
<<< Zachęcam Cie Bracie oraz Siostro do modlitwy o g.21:15 na której wspólnie będziemy prosić naszego ADONAI, aby zsyłał jak najwięcej łask mądrości, roztropności oraz gorliwości w przekazywaniu PRAWDY, na wszystkich w naszym Kościele przeznaczonych do prowadzenia ludu BOŻEGO na spotkanie z JEZUSEM w Królestwie Niebieskim. // Ez 3, 17: …Gdy usłyszysz słowo z ust Moich, upomnisz ich w moim imieniu. >>>
****************************************************************************************
03 SIERPIEŃ (ŚRODA):
<<< Prośba o modlitwe z ostatniej chwili za nasza Siostrę Sabine która leży w szpitalu i lekarze proponują odcięcie nogi ze względu na cukrzyce. Prośmy PANA o cudowne uzdrowienie, aby Jego dotknięcie ustabilizowało krążenie w nodze i przepływ limfy. //
Mt 7, 11: Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą. >>>
****************************************************************************************
02 SIERPIEŃ (WTOREK):
<<< Zapraszam dzisiaj wszystkich chętnych do pomocy obdarowania miłością naszych bliźnich, czyli do wspólnej modlitwy o g.21:15 na której będziemy prosić NAJWYŻSZEGO o pomoc w sprawach polecanych przez nasze Siostry: Anetę, Beatę oraz Halinę. Szczegóły spraw o które będziemy dzisiaj prosić PANA dostępne są pod linkiem:
https://sludzybozegoslowa.wordpress.com/2016/07/26/2016-08i/ Przyjdź PANIE JEZU!! >>>

01. Intencja naszej Siostry Anety: Witam Bracie Łukaszu. Proszę Naszą wspólnotę o modlitwę za moją Panią profesor, która choruje na raka aby dobry Pan dał jej zdrowie A jej bliskim siły i mocnego Ducha do przeżycia tych trudnych dni. Bracie jeśli możesz zapisz tą intencje na czerwiec Dziękuję
02. Intencja naszej Siostry Beaty: Proszę o modlitwe o zgodę o ratowanie mojego małżeństwa BÓG ZAPŁAĆ ZA KAŻDĄ MODLITWĘ.
03. Intencja naszej Siostry Haliny: Bracie Łukaszu proszę o modlitwę za Roberta szwagra mojej koleżanki leży w szpitalu ma nowotwór jelita cienkiego lekarze nie dają szansy na wyleczenie bo nie maja sposobu jest to bardzo rzadko spotykany nowotwór prosi.
****************************************************************************************
01 SIERPIEŃ (PONIEDZIAŁEK):
<<< J 10, 10: Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości. //
Wszystkich którzy chcą ofiarować chwile swojego wolnego czasu zachęcam do wspólnej modlitwy o g.21:15 w intencji naszego Brata Stanisława (który jest w bardzo ciężkiej sytuacji, musi wyjeżdżać), aby udało mu sie z nową pracą w Austrii. Prośmy PANA i pomoc która On chce dać. >>>
****************************************************************************************

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Codzienne intencje naszej wspólnoty, Rok 2016 – Intencje naszej wspólnoty:. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s